2733
2734
عنوان

خانوما رابطتون با خونواده شوهر در چه حدیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 73 پست
منم قراره باهاشون برم تو یه ساختمون زندگی کنم.. راستش من کسی رو ندارم مامانم فوت کرده. مجبورم مادرشو ...

منم تو یه شهر غریبم از خونواده خودم کسی پیشم نیس

منم دوست داشتم با مادرشوهرم خوب باشم و جای مادر باشه برام ولی خودشون نمیخوان منم دوس ندارم زیاد برم اونجا

خدایا کرونا رو تموم کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هرشب پیش همیم  همیشه دعوتمون میکنن  خیلی آدمای مهربون و فهمیده ای هستن  همیشه ب ...

خوش به حالت . من حتی یه بار هم محبت نکردن . از وقتی یادمه همش ظلم . همش ظلم به خدا قسم راس میگم زبونم هم روزه س

دنیا فقط صد سال اولش سخته .. مرگ جزئی از زندگی است و تولدی دوباره در دنیای دیگری  که اون دنیا بستگی به اعمالت داره که اگه در این دنیا خوب بودی و ظلم نکردی اون دنیا رو خوب ساختی و بالعکس اگر بد بودی و ظلم کردی که تا ابد روحت در عذابه 
2728
2740
خوش به حالت . من حتی یه بار هم محبت نکردن . از وقتی یادمه همش ظلم . همش ظلم به خدا قسم راس میگم زبون ...

بعضیا اینطورن دیگه چاره ای نیس عب نداره عزیزم

با شوهرت خوب باشید باهم دیگ نیاز ب هیچکس نداری

اصل مونس آدمه که باهاش خوب باشه

آدم های با محبتی هستن، اما من چندان روش ابراز محبت شون رو نمی پسندم. در کل خودم هم آدم اهل رفت و آمدی نیستم.

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
جاری رو که باید انداخت دور. به درد آدم نمیخوره

خداراشکر اصن رفت و امد نداریم 

فرهنگ اونا با ما خیلی متفاوته 

کلن خانواده شوهرم ی جور دیگه ان و جالب اینکه شوهرم مث منه دقیقن عین اونا نیس 

بعضی اوقات میگم میای بریم ی سر برنیم ب خاهرت میگه نه

منم قراره باهاشون برم تو یه ساختمون زندگی کنم.. راستش من کسی رو ندارم مامانم فوت کرده. مجبورم مادرشو ...

اشباه منو نکن 

خیلی روشون حساب نکن 

شاید انسانهای بیشعوری باشند پس خودت را خیلی دست کم نگیر من شرایط تو حتی بدتر داشتم بی مادر بودم کارمند ودانشجو  فک کن به همسرت بگو تو منو میشناسی مادرت هم میشناسی ما نزدیک بشیم باهم می‌سازیم  تو بهتر میدونی 

ولی من بودم خونه مستقل وبا حفظ حریم میرفتم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

من ماهی یبار میرم خونشون نهایت 2 بار

با جاریم قطع رابطم

خونه یه  خواهر شوهرم ک 2 سال یبار شاید برم اونم اگر دعوت کنه. خونه اون‌یکی سالی 2،3 بار اونم چی بشهههههههه

ولی خب شوهرم گذرش زیاد خونه باباش میخوره بخاطر کارو بارشون ولی بدون من شام و ناهار نمیره اونجا در حد سرزدن گاهی