2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مزو تراپی دارم میکنم البته من خیلی دنبال دارو و دکتر رفتم بیوتین بهتر از بقیه بود هم امپولشو زدم ...

پی آر پی چجوره؟مزوتراپی جواب داده؟

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      
2728
پی آر پی چجوره؟مزوتراپی جواب داده؟

پی ار پی یکم سخت تره چون پلاسما خونو دستکاری میکنن ولی من فعلا یکی دو جلس رفتم دکترم گفته احتمالا ترکیبی برات جواب بده یعنی بعد مزو پی ار پی کنم

رقصنده در باد صدایم بزنید
2738
پی ار پی یکم سخت تره چون پلاسما خونو دستکاری میکنن ولی من فعلا یکی دو جلس رفتم دکترم گفته احتمالا تر ...

میشه جواب گرفتی به من بگی لطفا 

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      
چجوری؟😂💜

وا اصن خنده نداشت بشکون تو کاسه هم بزن بزن ب سرت یکی دو ساعت بعد برو حموم موهاب من پرپشت پرپشت رازمم همینه البته ک حجمش میگیرم یه بار موهام انقد حجم گرفتم پشیموم شدم تخم مرغ شروع کردم پر شد باز چون موهای من فر وز میشه من مجبورم لایه رویی ک وز میشه از موهام میگیرم 😊

وا اصن خنده نداشت بشکون تو کاسه هم بزن بزن ب سرت یکی دو ساعت بعد برو حموم موهاب من پرپشت پرپشت رازمم ...

میدونم خنده نداشت اموجی خنده واس این بود ک  خجالت کشیدم چون نمیدونستم چجوری بزنم☺

واقعا پر پشت میکنه ؟بعد چند مدت نتیجه دیدی

من میزنم ماهی یکبار  نتیجه ک میگم من تو روتینم هست و چند نفرم ک ریزش شدید داشتن گفتم جواب گرفتن حتی شوهرم داشت کچل میشد مو در اورد  شما هفته ای یکبار

2706