2737
2734
عنوان

افطار چی دادید با ذکر دستور لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 29 پست
ویرایش زدم🤦‍♀️ اینهاش😋

انگار یه چیزی مثل پیراشکی سبزی هست نه؟  یا مثل زولبیا که توش پیازچه باشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ویرایش زدم🤦‍♀️ اینهاش😋

سرخ کردنی هست یا تو فر هم میشه؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابگوشت بامیه

آذری هستید؟ یه بار خوردم یه نفر خانم ارومیه ای برام درست کرد ولی نمیدونم مال شهر خودشون بود یا نه

کاش منم ب اون درجه برسم

همه خانمها مرتب و با نظمن💞

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
سرخ کردنیه تو فر امتحان نکردم تاحالا

نوش جان معلومه خوشمزه هست 

2740
همه خانمها مرتب و با نظمن💞

من مرتب بودن برام خیلی سخته 

مثلا بخوام کشو لباسارو مرتب کنم انگار کوه رو میخوام جابجا کنم

ولی ظرف شستن و حموم و سرویس شستن برام آسونترینه

♥رو به تو سجده میکنم.....دری به کعبه باز نیست♥️
من میخام دلمه درست کنم ولی بلد نیستم🤔

دلمه بادمجان؟ 😋برنج نیم دونه لپه رو بزار بپزد بعد سبزی خشک  معطر و پیاز داغ بزن بهش بریز تو دل بادمجان یا فلفل دلمه  بعد باپیاز داغ و رب و آب سس درست کن بریز تو قابلمه بادمجان و فلفل دلمه هاتو بچین روی سس بزاره بپزه البته میتونی به لپه و برنج نیم دونه گوشت چرخ کرده سرخ شده یا سویا هم بزنی

ن عزیزم عرب اهوازم

اهوازی ها خیلی خوبن. منم یه دوست اهوازی دارم  دختر خیلی خوبیه خوش خنده

دلمه بادمجان؟ 😋برنج نیم دونه لپه رو بزار بپزد بعد سبزی خشک  معطر و پیاز داغ بزن بهش بریز تو دل ...

خیلی ممنونم عزیزدل خیر ببینی😘😘

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
2706