2737
2734
عنوان

برای عیادت فرد دیابتی چی ببریم؟🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 2540 بازدید | 50 پست
تحرک برا بیماران قندی خیلی مهمتره هر روز ۱ساعت بفرستینش پیاده روی

وای چی بگم خواهر

کمرش چندسال قبل شکست و الان پلاتین داره کمرش...با عصا راه میره به زور...پیاده روی نمیره اصلا😢😪 کلکسیون بیماری شده

من خودم بیمارستان بودم واس خاطردیابتم واسم پسته خام وگریپ فروت وانارزیادمیاوردن الان اگ گیراوردی این ...

فداتشم مرررررسی گریپ فروت خریدم صبح...انار رو نمیدونم پیدا کنم یا نه و پسته خام هم گرونه😬😄 ببینم چی میشه...ایشالا همیشه سلامت باشی و به شادی بگذره زندگیت❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشاله زود خوب بشن گلم. الان که بستری شدن شاید بترسن و مراعات کنن. و حتما حتما زیر نظر متخصص تغذیه ب ...

ایشالا رعایت کنه دیگه...چشم حتما به دخترش هم میگم متخصص تغذیه ببردش و تغذیه درست داشته باشه..ممنوووووونم عزیزم سلامت باشی❤🌹😘

صبحونه یه روزتخم مرغ اب پزوگوجه 

یه روزنون وپنیروگردو یاسبزی وخیارمیخوردم

هرروز حداقل۵۰گرم ازمغزابخوره خیلی خوبه واسش

غذام اگ برنجی باشه گوشتشو میخورم بادوسه قاشق برنج 

روغن زیتون وسالادخیلی خوبه

من نمیتونم بامیه واین چیزابخورم جاش دمنوش مثل برگ زیتون وگزنه میخورم......گزنه واقعاقندومیاره پایین ولی زیاده‌روی کنی واس کلیه مضره.....هر۴۰روزیکباریه هفته فاصله بدی بهتره

2731
2738
صبحونه یه روزتخم مرغ اب پزوگوجه  یه روزنون وپنیروگردو یاسبزی وخیارمیخوردم هرروز حداقل۵۰گرم از ...

ممنون عزیزم چه نکات خوبی گفتی فداتشم👏🙏

ایشالا که هیچ وقت پات به بیمارستان باز نشه و با تغذیه خوب همیشه سالم و سلامت باشی😘❤🌹

ممنون عزیزم. میوه چی خوبه براش؟ فکر کنم خیار و پرتقال یا لیموشیرین قند خون رو بالا نبره...

برای بیمار دیابتی من دیدم اناناس میبرن

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.
2706