2737
2739
هزینه مشکلی ندارم نگهداریش رو اطلاعی ندارم

من میتونم کمکتون کنم. اول باید نژاد سگی که میخواید رو با توجه به شرایط زندگیتون معلوم کنید. بعضی سگ ها انرژی خیلی زیادی دارن و پرسروصدان.

یک مقداری هم دچار محدودیت میشید چون تنها نمیشه بذاریدش و همه جا هم نمیتونید ببرید. رسیدگی زیاد میخواد دخترتون میتونه کمک کنه ولی مسئولیت اصلی با شماست. اما اگه براش آلفا بشید و خوب تربیتش کنید بهترین کاریه که میتونید برای دخترتون بکنید. البته اینم بگم اصلا باعث نمیشه دخترتون دیگه ازتون خواهر یا برادر نخواد  

اگه تصمیمتون جدی شد آی دی منو یه جا نگهدارید حتما کمکتون میکنم. مربی های خوبی هم هستن من خودم رامتین سرداری رو فالو میکنم عالیه.

بازم سوالی داشتین بپرسین.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام از نظر اسلام سگ نجسه و گفتن از نگهداری سگ در خانه بپرهیزید چون خیری ندارد فقط برای نگهبانی و مواظبت از گوسفندها سفارش کردن نه برای نگهداری از خانه ، هر سگی در خانه باشد فرشته های خداوند به آن خانه نمی آیند.

برو مطلبش رو بخون کاملا قانع میشی منم دوست داشتم سگ بخرم این مطلب رو خوندم نظرم کامل تغییر کرد اما گربه از نظر اسلام خوبه و پیامبران هم نگهداری از گربه رو پیشنهاد کردن.🐈🐱

به نظرم اگه نگهداری کانل از گربه رو داری براش گربه بخر من خودم ۱۲ سالم هست اما هیچ حیوون خونگی ای ندارم متاسفانه چون خودم ۲ برادر کوچکتر دارم اجازه نمیدن.

2731
سلام من سگ میخوام برا پسر ۴ ساله بیارم خیلی تنهاس چ نژادی خوبه 

برای شروع یه سگ کوچیک مثل شیتزو تریر یا اشپیتز یا پودل بهتره که انرژیش خیلی زیاد نباشه و ترجیحا تربیت هم شده باشه که سرصدا نکنه یعنی بالای یک سال. اگه عقیمش کنید یا قبلا عقیم شده باشه هم چه بهتر چون هم آرومتره و هم به اطرافیان و مخصوصا بچه هامپ نمیکنه.

یه پیچ توی اینسـتا هست آدرسشو میدم باهاشون تماس بگیرید پناهگاهه و خیلی هم هاپوهاشون دوست داشتنی و خوبن شرایط عجیب غریب هم نداره میتونید ازشون یه سگ مناسبتون به سرپرستی بگیرید rira_pet اینو سرچ کنید توی اینسـتا. یه مقدار وسایل هم می‌خواد ظرف غذا و آب، جای خواب، قلاده و بند، پد دستشویی و اسباب بازی. البته بهتره روزی دو بار ببریدش بیرون که عادت کنه دستشوییشو بیرون بکنه.

برای شروع یه سگ کوچیک مثل شیتزو تریر یا اشپیتز یا پودل بهتره که انرژیش خیلی زیاد نباشه و ترجیحا تربی ...

سلام بالای یکسال با خانواده ما اوکی میشه یا امکان داره گاز بگیره 

2738
سلام بالای یکسال با خانواده ما اوکی میشه یا امکان داره گاز بگیره 

نه گاز نمیگیره فقط از اول باید بدونه توی خونه آلفا نیست. اگه تل گرام داری توی خصوصی یه آیدی برام بفرست دوتا فایل یک ساعته تربیت سگ براتون بفرستم خیلی کمک می کنه.