2737
2739

من امروز گچمو باز کردم اما یک طرف بینیم بادش کمتر بود سوراخشم کوچیک تر به خاطر این بود ک دکتر اینطرفو چون انحراف داشت محکم تر فشار داده بود گچو تا استخوانش قشنگ بخوابه ولی خب بادش و سوراخش کوچیک تر از اون یکی یکمم چون فشار داده بوده گچو سره بینیم یکمم به سمت راست رفته

خودش دید همچنین به به چه چه کرد من موندم چی بگم

فقط گفتم آقای دکتر نیاز به ترمیم نداره ک گفت نه چرا داشته باشه گفتم آخه سوراخش ناقرینس یکمم سرش رفت اونور گفت هیشکی صورتش قرینه نیس😐🤣

آخرش بهم نگفت این باد یا نه بعدا خوب میشه چسب بزنم یا نه😒 فقط اون همکارش ک رفتم بخیه هامو بکشم گفت نترس درست میشه

ولی خب خودش نگفت خیالمو راحت کنه😑😭کلا دکترش کرم داره درست جواب نمیده😒😂

شما هایی ک تجربه عمل دارید به نظرتون درست میشه بعدا؟

ببخشید طولانی شد

💜I'M AN ARMY

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا شیش ماه فرم بینی مشخص نیست .اون غیر قرینگی بخاطر تورمه .

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2731

چون تازه گچ و باز کردی فعلا ورم داره تا ۶ماه برای کج بودنش هم تا ۱ماه هرروز و هرشب چسب بزن بعد از یک ماه فقط شبا چسب بنداز اگه دیدی انحرافش برطرف نشد باید بری پیش دکترت

2738