2733
2734
خبر نداری بعضیا زنگ زدن صدا و سیما گفتن این چه فیلمه ترسناکیه برا ماه رمضون پخش کردین🤪🤪🤪🤪

وای خدا    

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی میگه ترسناکه؟ 

فقط ادرس بدید   خشتکشو بالا سرش پاپیون بزنم😂😂

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

خیلی سعی کردم بفهمم قسمت ترسناکش کجاست😐😐😐

تازه زده +۱۴ 😐😐😐😐😐

داداش من ۸ سالشه و یه ادم فوق العاده احساسیه..

میشینه قشنگ میبینه ککشم نمیگزه😐😐

آبروی هرچی فیلم ترسناک بود بردن😐😐😐

ز هشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد دلا دیوانه شو! دیوانگی هم عالمی دارد   
2731
2738

نه ترسناک نیست، انرژی منفی کانله، یعنی ناخوداگاه شما مورد انرژی منفی قرار میگیره، اون عکس چشمی که توی مثلث روی کلمه احضار نوشته شده یه نوع طلسمی هست که هر کسی بهش نگاه کنه منفی رو جذب خودش میکنه بدون اینکه متوجه بشه

من هرگز این فیلم رو نگاه نمیکنم 

2706