2737
2739

خانمااا نمی تونم دسشویی کنم دل درد دااارم وحشتناک؛

ببخشید دور مقعدمم میخاره؛ 

شکمم سفت شده هی صدا میده؛ نمی تونمم غذا بخورم حالت تهوع میگیرم و اشتها نداررم؛

از دل درد داارم می میرم کیوی، لواشک،روغن زیتون،انجیرم خوردم اما هیج😭😭😭😭😭

میدونی چی مسخرست ؟!  اینکه هر بار یه غریبه پیام میده فکر میکنم از طرف اونه ، اینکه هر بار خوابشو میبینم فکر میکنم تو دنیای واقعی میبینمش ، واقعا مسخرت که هنوز بخشی از قلبم منتظر اونه و بخشیش ازش متنفر! وچه تازیانه ها ک نخوردیم از زبان های خود عزیز کرده...:)             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط کرچک😁😁😁

شوخی کردم تا دکتر تجویز نکرده دارویی نخور😐

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 
شربت لاکسی ژل

ازکجا بخرم عطاری ی داروخانه؟؟؟

میدونی چی مسخرست ؟!  اینکه هر بار یه غریبه پیام میده فکر میکنم از طرف اونه ، اینکه هر بار خوابشو میبینم فکر میکنم تو دنیای واقعی میبینمش ، واقعا مسخرت که هنوز بخشی از قلبم منتظر اونه و بخشیش ازش متنفر! وچه تازیانه ها ک نخوردیم از زبان های خود عزیز کرده...:)             
2738

کشمش طبیعی بخور پسرم وحشتناک یبوست داره سردی بخوره بجای اینکه شکمش کار کنه بدتر میشه گرمی بخوره راحت میره دستشویی

الان برو یه شیاف بزن یا بشین تو لگن آب گرم بکن راحت بشی

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

ماساژ بده دور نافت رو، جهت عقربه های ساعت

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
فقط کرچک😁😁😁 شوخی کردم تا دکتر تجویز نکرده دارویی نخور😐

طعم روغن کرچک خیلیی بده🤦‍♀️😭

2706