2733
2734
بفرمیو

سومیه پاندانوسه ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
بفرمیو

وااااااای چ نازه 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چقد‌قشنگهههه.اون‌پتوسارو‌چجوری‌ اونطوری رو‌دیوار آویزون کردین استند‌داره؟

ممنون. نه با میخ و نخ و چوب

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706