2733
2739
عنوان

میخوام خودکشی کنم

445 بازدید | 34 پست

هیچ سمی کشنده تر از تنهایی نیست

زمانی عاشق زندگیم بودم

خدا من رو دوست نداره

اینا رو نمینویسم تا منصرفم کنید

من آدم خوبی نیستم

دیوانه وار عاشق یه مرد هستم ولی آدم خوبی نیستم

تنها و بی پولم ، کاملا.. 

فقط میدونم مادرم دیوانه میشه

دنبال راهی ام که بدون درد و سریع بمیرم

پیشنهاد بدید لطفا

اسکیت بازِ نمایشی آینده هستم. 🦋💙💎🌏🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکن لعنتی

به مادرت رحم کن

ادم بدی هستی تلاش. کن ادم خوبی بشی

اگه بخوای میتونم کمکت کنم ادم خوبی. بشی

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2728

برو به بابات بگو دوس پسر داری و میخوای باهاش فرار کنی 

جوری ک نفهمی میکشتت 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

نه دیگه نشد 

درد خودکشی رو نمیتونی تحمل کنی 

عذاب اون دنیا رو چه شکلی میخای تحمل کنی😕

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2738

منم دلم میخاد ولی جراتشو ندارم ،از عاقبتم اون دنیا هم میترسم وگرنه پدر مادر هم بعد یمدت یادشون میره  😔

دلم گرفته خدایا ،تو دلگشایی کن/من آمدم به امیدت ،تو هم خدایی کن 🌹خدایا  من سکوت میکنم ،میسپارم دست خودت ،هم قضاوت با تو  و هم حکم با تو .مرا محتاج رحم این و آن کردی ،ملالی نیست ،تو هم محتاج خواهی شد،جهان دار مکافات است 

الان که پیک چهارم کروناست برو بیمارستان به بیمارای کرونایی خدمت کن خیلی نیروی داوطلب لازم دارن 

البته بدون ماسک 😉

شوخی کردم دختر از رحمت خدا نا امید نشو حالا صبر کن شاید یه اتفاق خوب توراه باشه

عزیزم برو پیش مشاور از لحاظ روحی یکم بهم ریخته ای

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

😐به خاطر یک مرد خودکشی؟ مرد ارزش نداره به خاطرش یک خراش کوچولو بهت بیوفته😁😂بخدا راست میگم ایجا روزانه هزار تا تاپیک خیانت زده میشه جنس اون مردی ک عاشقشی با جنس این مردا ک زناشون تاپیک خیانت میزنن یک یه مردا همه شبیه همن بعدشم بی پولی رو که همه بی پولن بعدشم که همه انسان ها تنهان این کنار هم بودنا موقته همه یکروز تنها میشن

بیخیال درست نشد عادی میشه 
2706