2737
2734
عنوان

خانوما ب جز نمک حمام چی استفاده میکنید ارامش بخش باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 6259 بازدید | 308 پست
زنده باشی گل اگه شوخی کردم ناراحت نشیا💋

ن ناراحت نشدم راستشو بخوای ترسیدم سوژه کنید واسم دیگ من خط ندارم بیام 😥

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جان من معذرت میخوام از طرف بقیه اگر ناراحت شدی انقد ادم علاف تازگیا پیدا شده که تاپیک دروغ و ...

قربونت گلم

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2728
ن ناراحت نشدم راستشو بخوای ترسیدم سوژه کنید واسم دیگ من خط ندارم بیام 😥

💋💋💋

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بفرمایید💋

عالیه درتون مثل در لابی  ماست 😅

2738
عالیه درتون مثل در لابی  ماست 😅

اره اینا جدیدا مد شده تو فیلم دل هم از همینا بود

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

حتما میخوای بگی از اون لگن قرمزام ندارید

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خانوما توروخدا انقد حسادت نکنین دیگه حداقل همتون یبار تو استخر که سونا جکوزی رو امتحان کردین که بابتش پول هم دادین این دیگه حسادت داره؟حالا یکی تو خونش هم داره تو شهر ما هم الان بیشتر ساختمونا استخر داره نگفت که تو کاخ زندگی میکنن چرا انقد میخایین ضعف خودتون رو نشون بدین خالا این خانم غریبه اس برادر شوهر منم تو خونش همه اینارو داره ولی بخدا حسادت خوب نیست ادم باید خوشحال باشه عادت نکنیم ک فقط بد بختی یکیو ببینیم ترحم کنیم

یکی توی دلمه😍فرق داره با همه😍
2706