2737
2739
عنوان

شوهرتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 2548 بازدید | 134 پست
😂😂😂😂 دانشجو نمونه خودتی 

😂😂😂😂کلا خیلی نمونه ام😂😂😂😂باید دانشجو ها بیان از من یاد بگیرن😁😁😁

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
عزیزمممم امیدوارم همیشه کنارهم خوشحال بمونید😍😍😍

مرسی عزیزم

همچنین شما😘🙂

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همیشه صِدام میکنه عزیز. میاد تو گوشم میگه، یه چیز میگم به کسی نگیا.میگم چی؟ میگه دوسِت دارم.😄😄

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
2738

احترامش 

توجهش

صداقتش

مهربونيش

هميشه حمايتم ميكنه 

بهم اعتماد كامل داره

و.....

❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یهو یه‌پیام عشقولانه میده.

خوراکی هایی که دوست دارمو میگیره.

میبرتم شهر بازی😍😍😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

مال منم همه کار میکنه حتی گاهی تو جمع جلو خواهراش میگه دوست دارم خااانم،،،خانم من تکه،،،به خواهراش میگه نگا کنین مانکنه خانمم،،چشم و ابروش ادمو مست میکنه😅😅😅😅

فرشته ی تاریکی  
2706