2737
2734
عنوان

جنسیت نی نی

358 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها . من هفته 13م هفته قبل رفتم سونو دکتر گفت از دید من صد درصد دختره 😍 برای من فرقی نداره ولی گفت فعلا براش خرید نکن😐 من ویار نداشتم فقط از غروب به بعد آب دهنم جمع میشد اذیت میشدم . تمایل خاصی به غذای خاصی ندارم الان گوجه سبز میخوردم ولی صبح شیرینی . دلم بیشتر شور و ترش میخواد مثل قبل از بارداری . از سیر هم متنفرم به نظرتون نینیم چیه🙁

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 

اگ سونو گفته دختر حتما دختره

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ سونو گفته دختر حتما دختره

چون می‌گن هفته دوازده حدسیه هفته 18قطعی

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 
2731
منم خیلی شور و ترشی میخورم اوایل صبحم ویار دارم همه تاحالا بهم گفتن پسره نمی‌دونم 

عزیزم هفته چندین؟

چون می‌گن هفته دوازده حدسیه هفته 18قطعی

صبر کن حالا فعلا نگیر هیچی انشالله هرچی میخوای همون باشه و سالم و سلامت و راحت بغل بگیریش

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️
2740
صبر کن حالا فعلا نگیر هیچی انشالله هرچی میخوای همون باشه و سالم و سلامت و راحت بغل بگیریش

ان شاالله 😍😘مرسی

من ی عدد نی نی تپلی میخام

فقط به خدا امید داشته باش عزیزم خدا بهت میده منم خیلی اذیت شدم تا داد😍

2706