2733
2734

دیروز یه برنج جدید خریدیم ایرانی هستش به اسم مدیران 

بعد ریختم تو قابلمه که بصورت دمی درستش کنم 

اتفاقی که افتاد اینه که بعد از ۱۰ دقیقه اب برنج غلیظ شد ؛ مثل سوپ

بعد هنوز برنج ها نپخته بود اما آبش هی غلیظتر میشد و برنج یه حالت چسبندگی پیدا کرد ؛ نمیدونم متوجه میشین یانه 

وقتی هم میخواستیم بخوریم بهم چسبیده بودن مثل وقتی شفته میشه 

شوهرم میگه ابش و زیاد ریختی اما من همیشه برنجام خوب میشه همینطوری 

چرا آبش غلیظ و چسبنده شد ؟ 

.

قابلمم کوچیک بوده ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعا کنید که جواب آزمایش عشقم اشتباه باشه. برا سلامتیش صلوات بفرستید و اگه امکان داره تاپیک رو لایک ...

😤😤😤

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

تقصیر شما نبوده. برنجتون یا قاطی داره یا برنج تازه اس . برنج تازه اینجوریه و آبش کدر میشه لعاب میندازه و غلیظ میشه و بعد از پخت شفته در میاد. نباید دمی درستش کنی. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عزیزم برنج تازس لعابش زیاده

اونو بیشتر بابد ابکشی کنی.

یه بار از قبل خیسش کن. بعد اب و برزز دور دوباره اب جدید بریز و نمک بذار کته بسه. لعابش کمتر میشه. ولی هر چی برنجت خام بمونه به مرور لعابش کمتر میشه. یعنی برنجت کهنه میشه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706