2737
2734
عنوان

کلاغ جاری تو حیاط رو درخت

297 بازدید | 16 پست

کلاغ جاری تو حیاط رو درخت نخل چِلمون کرده از بس سر و صدا داره صبح زود تا غروب رو اعصابه همش صدا میکنه، هرچیم چیز به طرفش میندازیم میریم رو یه دیوار دیگه میشنه یه دقیقه بعد باز میاد رو درخت و سر و صدا، اصلا نه صبح میشه خوابید نه ظهر کسی نظری نداره چیکار کنیم از اینجا برن، لونه ساختن رو درخت، اما درخت خیلی بزرگه ما نمیتونیم بریم از درخت بالا، سردرد گرفتم هر روزه خدا 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاغ جاری  دیگه نرو تو حیاط رو درخت جاری

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2728
2738
جاریشو ازاین جادوگر بدجنسا تو کارتنااا هست تصور کردم که کلاغه براش خبرچینی میکنه😆😆😆

😂😂😂😂😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
کلاغ جاری  دیگه نرو تو حیاط رو درخت جاری

چه خوب که هرچیزی رو به تمسخر نگیریم و اگر چیزی رو معنیش رو نمیدونیم تو گوگل یه سرچ بزنیم و بفهمیم چی به چیه، نه اینکه هر چیزی رو به مسخره بازی بگیریم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
کلاع کی

به لحجه و گویش اصفهانی به کلاغهایی که سینه هاشون سفید میگن کلاغ جاری، به کلاغ هایی که کاملا سیاه هستن میگن زاغ یا دم سیاه

چه خوب که هرچیزی رو به تمسخر نگیریم و اگر چیزی رو معنیش رو نمیدونیم تو گوگل یه سرچ بزنیم و بفهمیم چی ...

عزیزم شمام تو سایت عمومی بالهجه و گویش خودتون حرف نزنید،طبیعیه‌که خب خیلیا ندونن چیه

همون کلاغ خالیم‌که میگفتی کفایت میکرد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
عزیزم شمام تو سایت عمومی بالهجه و گویش خودتون حرف نزنید،طبیعیه‌که خب خیلیا ندونن چیه همون کلاغ خالی ...

منم دفعه اوله میشنوم زرینشهر اصفهان زندگی میکنم😄😄

گدا باش اما گدا صفت نباش🙃🙃🙃