2733
2734

من فاطمه خانومم لطفا اون تاپیکی که گفته بودن من دروغ گفتم رو بزارین اینجا لینکشو... 

کنجکاو شدم ببینم پشت سرم چی گفتن 😂

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حوصله داریاااا

ک  چی مثلن

شوهر کردی ب زندگیت برس چرااینجا جنجال ب پا میکنی

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2738
همون که عکس لباس و اینا رو گذاشته بود، گفته بود سنشم کمه جنجال شد؟

آره من همونم لینک اون تاپیک رو نداری!! 

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی                               تنها باش ولی اضافه نه...              

ولشون کن زر زیادی میزنن بعضیا میخونی ناراحت میشی

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 
سلام فاطمه خانوم چرا قطع دسترسی شده بودید

خودم ترکوندم... 

آخه دیگه اون کاربریمو دوست نداشتم ☹️

2706