2752
2734
عنوان

لگد هاي جنين در واژن

304 بازدید | 13 پست

سلام من هفته ٢٢ هستم. سركلاژ هم شدم. سونو آنومالي گفته بود جفت روي دهانه رحم اومده. اما دكتر گفت مهم نيس الان زوده با وزن گيري جنين جفت ميچرخه بالا ميره. شياف پروژسترون داد جدیدا جنین که حرکت میکنه حس میکنم توی واژنم داره تکون میخوره خیلی حس بدیه. انگار نبض های قوی یهو تو واژنم میزنه. کسی این مشکل داشته؟ میترسم

*سلام به گروه خودتون خوش آمدید...انواع لباس،مانتو،کیف،کفش،با نازلترین قیمت خودتونو شیک و پیک کنید.ارسال از شیراز🌼ترک نکنید👌🏻*
https://chat.whatsapp.com/DjW7p88J9r62KmRFvBUyaV
*🪴کانال پوشاک سرای شیک را به دوستان خود معرفی کنید🪴*

منم دارم سرویس میشم مال تو نبض مال من لگد و دسته کلافه میشم دیگ از اینور اولی بغلمه دومی تو شکمم داره لگد میزنه الان کلی کار دارم چون اعصابم خورد شد نتونستم برم کار انجام بدم شوهرم اولی رو برد

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط استراحت کن اصلا تکون نخور فقط برای دستشویی رفتن واقعا مراعات کن نزار بعدا پشیمون بشی مثل من که اون موقعه هیچ فایده ی نداره کار کردن راه رفتن همه ی اینا رو بعداهم میتونی انجام بدی الان فقط باید استراحت کنی