2733
2734
عنوان

چطور به شوهرم بفهمونم از لهجه اش خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 102550 بازدید | 1157 پست
سلام بر گلاب کاشان دلم یه ذره شده واسه قمصر کاشون🥺 سلاممو ب اون آب و هوای ناب اردیبهشتیش برسون😍 ...

قربونت برم 😍عزیز دلم من اصفهانی ام ولی سه سال پیش رفتیم کاش و اینقدر بهم خوش گذشت از دیدن طبیعت و مردمانش کیف کردم اسم کاری ی آمد گذاشتم گلاب کاشان .فصل گلاب گیری رفتم خیلی محشر بود .چه مردمان خوبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی قشنگس     شاهرضا خاک اند . اگه تشریف اوردید شرضا امامزاده شاهرضا که اومدین همونجا ق ...

خیلی سال پیش اومدم
رفتی زیارت التماس دعای زیاااد🙏🙏🙏
آخی گفتی پله ها...چ خاطراتی واسم زنده شد با بابابزرگ‌خدابیامرزم اومدیم نمازمونو میخوندیم و منتظر مینشستیم تا نمازش تموم شه همه باهم بریم سمت بازار چقدر خوووب بود...
همیشه میرفتیم پارک معلّم😅
ولی یه چند سالیه قسمت نشده

هرسال ما بدون آگاهی، از سالگردِ مرگِ خود عبور میکنیم...💤🤞
2728
راستی الهه قمشه ای هم همشهری ماست و شهید همت قدیمی ها به شهرضا میگفتند قمشه که قبلترش کمشه بوده و ب ...

جدی؟؟مرسی گفتید نمیدونستم

وای هزار بارم بابام توضیح میده جغرافیای اصفهان و ولی من یادم میره🙈

قربونت برم 😍عزیز دلم من اصفهانی ام ولی سه سال پیش رفتیم کاش و اینقدر بهم خوش گذشت از دیدن طبیعت و م ...

عزیزدلمی ک😍

آره ماهم فصل گلابگیری رفتیم خداشاهده هییییچ سفری ب اون خوبی واسم نبوده واااای عااااالی بود عااااالی...دلم هواشوکرد🥺

اصن اصفهانیا محشرند😍

2740
از اول اینطوری انتخابش کردی پس پاش بمون

پشمام تا حالا هیچ کی اینقدر لایکم نکرده بود 🤣

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
خیلی سال پیش اومدم رفتی زیارت التماس دعای زیاااد🙏🙏🙏 آخی گفتی پله ها...چ خاطراتی واسم زنده شد با ب ...

محتاجیم به دعا

خدابیامرزه پدر بزرگ شما و همه رفتگان را

پارک معلم قبلا تاریک بود . درخت هاشو قطع کردند بیشترشو چون فکر کنم معتادها میومدند و اوباش

میدونستین اول اونجا هم قبرستون بوده ؟!!

بعد درخت کاشتند .

مسافرها بیشتر توی پیاده راه اونجا چادر میزنند

شما خودتون استان اصفهان هستین ؟

محتاجیم به دعا خدابیامرزه پدر بزرگ شما و همه رفتگان را پارک معلم قبلا تاریک بود . درخت هاشو قطع کر ...

خیلی ممنون...خدابیامرزه رفتگان شما رو
وای جدی میگید
چ جالب یعنی ما رو مرده ها مینشستیم اینهمه سال🥺😳
آره دیگه بیشتر فکر کنم نزدیک حرم میشینن اونجا ک مثله یه میدون میمونه دورتا دورش مغازه اس ...اگه اشتب نکنم

من بله:)

هيجي مث لهجه آدم که بتونه باهاش حرف بزنه بهش کیف نمیده منم تو یه شهر دیه ام ولی با لهجم حرف نمیزنم اخ وقتی همشریامو میبینم و باهاشون با لهجم حرف میزنم اینقده خبه

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍

کاربر مرد

چیز مهمی نیستش

تو شهر خودتون خوب همه همینند....

حالا بخاطر یه نقطه کوچک که از نظر شما منفیه ( البته از نظر حقیر نکته مثبتی هستش و اصالتش حفظ کرده) که نباید این همه خوبیش فراموش کنی...

اگر میخواست 

اهل خیانت

فحاشی

دست بزن

بد اخلاق و مغرور

خسیس

معتاد 

و...

باشه قدرش میدونستید.

پس سخت نگیرید که زندگی رو با این طرز تفکرات تلخ برا خودتون نکنید.

همانطورم که گفتید دیگران از رو حسادت و نداشتن کمالات شوهر شما  از این منظر او و شما رو دست می اندازند....

موفق باشید

کاربر مرد هستم         اگر دین ندارید آزاده باشید...
کجایی هستی ؟بیمزه 

وااااااا 

شما اطلاعی از گفتگوی منو اون خانوم نداری چرا رو من ریپلای میزنی 

من داشتم با اون خانوم چت میکردم 

گفتن همشهری منه اصفهان 

منم به خنده گفتم از بس متعجب شدم که یه لهجه اصفهانی باید برای همسرش زننده باشه 

شما یا چت هارو از اول بخون 

یا بی مورد رو کسی ریپلای نکن

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵