2733
2734
عنوان

چطور به شوهرم بفهمونم از لهجه اش خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 102690 بازدید | 1157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلیقه ات را باید قبل از ازدواج اعمال می کردی 

به نظرم الان حق نداری اعتماد به نفس همسرت را تحت تاثیر قرار بدی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
عزیزم ما تورکا تو شهرامون تورکی صحبت میکنیم لزومی نداره فارسی صحبت کنیم اونم با لهجه. اصلا فارسی تو ...

سلام عزيزم يه سوال درمورد امضات دارم

چطور وزنت اينهمه رفت بالا؟منم ميخوام اضافه كنم ميشه كمكم كني

....كه تو با مني هميشه.........🌱💫
بعد چرا تا یکی از فامیل یه چیزی میگه میگید از حسادت🙄🙄🙄🙄 همونطور که شما همسرش هستی لحجه اش را دو ...

خوب چون به فامیل ربطی نداره که بخوان در مورد لهجه شوهر ایشون نظر بدن

چ خوششون بیاد  چ نیاد نباید اعلام کنن

ولی میگن این نشون میده  که حسادت دارن

احساس میکنم درامد همسرتون خوب شده و ترفیع شغلی پیدا کرده 

حالا لهجه اش شده بی کلاس!

قطعا اگه تو شهر خودتون باشین کسی مسخره نمیکنه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

چقد ب اسی گیر دادین کاش بجاش راهنماییش میکردین یه جمله صدبار بیان شد ک مگ قبلش لهجه نداشته😐😐 

چرا انقد یه چیزی رو تکرار میکنید؟؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد ❤️ اگر سوال کنکوری دارید ب تاپیک آخرم مراجعه کنید 
2706