2737
2739
عنوان

چطور به شوهرم بفهمونم از لهجه اش خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 102550 بازدید | 1157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم هیچ کاری واسه تغییرش نکن و بیشتر روی اعتماد به نفست کار کن عزیزم و همینطوری که هستین قبول کن .. ارزش آدما به داشتن یا نداشتن لهجه نیست به طرز فکرشونه .. اونایی که میگی که حالا نمیدونم مسخره میکنن یا هرچی اگه سطحشون پاییین نبود که این حرکات رو نمیکردن!! همه ی ایران یا لرن یا ترکن یا کردن یا شمالی یا جنوبی و ... و با لهجه هاشون

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2731
واقها آفرین به شما. بله اتفاقا من هم همیشه دیدم بازخوردها به لهجه مون خیلی هم خوبه و دیگران دوستش دا ...

اره به خدا تو فامیل همسرم هر وقت همدانی حرف میزنم همه خوششون میاد. اخه چه ایرادی داره مگه... خودشون میگن همدانی جوابمون و بده. تازه من همدانی علیظ که بعضی از کلمات و شاید بقیه معنیشو ندونن میحرفم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738
اسی منم ب شوهرم میگم با لهجه حرف نزن بعد ک دقت میکنم میبینم خودمم لهجه دارم 😂😂😂😂 ب دوستامم میگم ...

من خودم اصفهانیم  وشوهرم،اما اون لهجه نداره برعکس من خیلی لهجه دارم،وقتی عقد کردیم لهجه شوهرم هم کم کم تغییر کرد که همه سر کار مسخرش میکردن که چی شده لهجه پیدا کردی😅🤭

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺