2737
2739
عنوان

چطور به شوهرم بفهمونم از لهجه اش خوشم نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 102550 بازدید | 1157 پست
خجالت نکش لهجت نشونه اصالتته حفظش کن از نزار از بین بره 

ولی دلم میشکنع یکی بهم میگه لهجه داری،یه بار،خواستم تلفن دوستمو جواب بدم دستش،بند بود ازدستم گرفت دست اون دوستم داد گفت چون تو لهجه داشتی،نخواستم صحبت کنی بروم نیاوردم ولی ازدرون شکستم

زندگی زیباست اماعادلانه نیس
ولی دلم میشکنع یکی بهم میگه لهجه داری،یه بار،خواستم تلفن دوستمو جواب بدم دستش،بند بود ازدستم گرفت دس ...

چقدر ناراحت شدم ببخشید ولی نشونه نادانی دوستت بوده این کارش تا جایی که میتونی با این افراد دوستی نکن 

این نیز بگذرد...                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر ناراحت شدم ببخشید ولی نشونه نادانی دوستت بوده این کارش تا جایی که میتونی با این افراد دوستی نکن ...

😇اشکال نداره چیزی،که منو نوراحت میکنه زود ازبین میره توقلبم چیزیو نگه نمیدارم 

زندگی زیباست اماعادلانه نیس
2731
حرف شما درسته منم که گفتم شهرمو دوس دارم ولی خب لهجه یه چیز سلیقه ایه 

من تا حالا ندیده بودم یه اصفهانی لهجه ی خودشونو مسخره کنه! شما گفتی فامیلاتون مسخره میکنن! اصفهانیا همه لهجه دارن چجوری اونوقت همسر شمارو مسخره میکنن؟؟ و چرا باید لهجه ی شهر خودشونو مسخره کنن؟؟ و از کی تا حالا اصفهانیا لهجه ی خودشونو بد میدونن؟؟ اصفهانیا خیلی به اصفهانی بودن خودشون مینازن ک اتفاقا! 

عزیزم❤شما هم لهجتون عشقه❤

ممنون بانو جان،، خودتون عشقید، سه سال از بهترین سالهای عمرم بود زندگی تو شیراز

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
2740
عزیزم ممنونم❤خداروشکر ک تو شهر ما خاطره ی خوشی واستون ب یادگار مونده❤

ممنونم مهربون

زنان متولد دی را هراسی نیست از سرما💕بی عشقْ جهان یعنی،  یکْ چرخشِ بی معنی 💖لطفا هر جا تاپیک راجع به متافیزیک و ماورا دیدین منم تگ کنید  
چاکریم .  بچه کجایی ؟ یا به قول خودمون بچه کوجی ؟ خخخ

سلام خخخ بچه کرمان ام کاکو 🤞🌹

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...