2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه شرایطمم بگی ؟؟من دنبالشم چند 

برام مهم نیست که زشتی ،قشنگی ،چاقی لاغری،قدبلندی،قدکوتاهی،سفید پوستی ،سیاه پوستی ،مسلمونی مسیحی هستی ،بی دینی ،همجنسگرایی ،دوجنس گرایی یا ترنس تو با من خوب باشی منم باهات خوبم همین🦋😊☺️💜🌈
2731
شرایط  خونه حیاط دار مستقل  حقوق ۳۵۰۰   سالمند مرد الزایمری  ولی سر پاست  

اگه آدم الزایمری باشه ولی سرو پا باشه از نظر جسمی سالم باشه  خونه هم سه خوابه  و حیاط دار هست 

و اینکه شدیدا لجبازی و بد اخلاقی کنه 

درضمن خود شیراز هم نیست

برام مهم نیست که زشتی ،قشنگی ،چاقی لاغری،قدبلندی،قدکوتاهی،سفید پوستی ،سیاه پوستی ،مسلمونی مسیحی هستی ،بی دینی ،همجنسگرایی ،دوجنس گرایی یا ترنس تو با من خوب باشی منم باهات خوبم همین🦋😊☺️💜🌈
2738
متوجه نمیشم  الان شما پرستارید یا دنبال پرستارید

دنبال پرستارم

عزیزم به هر کسی اعتماد نکن به هیچ وجه من بارها از شرکت های مختلف نیرو گرفتم بدرد نمیخوردند تا آخر جاریم بهم یه جایی رو معرفی کرد که نیرو های خوبی رو میفرسته جالب بود که 25 سال هم سابقه کاری داره اسمش مرکز پرستاری طپش بود شماره خانم محمدی رو میزارم خواستی ازش نیرو بگیر

02188864508

09102152979