2733
2734

تورو خدا این بزرگترین لطفی هست که در حق ی مادر میکنید که داره زجر کشیدن بچه اش رو می بینه 

تاپیکای‌ فیلم در موردش گفتم 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

😭😭😭😭

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اشکم دراومد... قربون دلت بشم من... الهی که خدا بهترین مصلحتش بزودی برات امضا کنه  و با نیت دلت یکی باشه.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
ای خدااا قلبم پاره پاره شد 😭😭😭

تورو خدا دعا کن که هنینجا تو بیمارستان راحت بشه 

نمیخوام ببرمش‌ خونه که کل خونه ام بوی تنش رو بگیره بعد ذره ذره جلوم آب بشه 

خواهش میکنم از خدا بخواه

انشاءالله خدا به زودی معجزشو نشونت بده و فرشتت سالم و سلامت بشه😢❤

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

عزیزم فقط خدا میدونه چه شرایطی هستی ک این حرفو گفتی  دعا میکنم  ی روز این روزا رو یادت بیاری در حالیکه بچتو محکم بغل کنی و خدا رو شکر کنی و لبخند بزنی ب این مشکلاتی ک الان داری 

خدا به دلت ارامش بده. هر چی خیر هست پیش بیاد. نه بخواه بره نه بخواه بمونه. بگو خدایا هر چی خیر هست ...

شاید  خدا بخواد بمونه و من و خودش زجر بکشیم‌

الان دل بکنم خیلی بهتر هست تا بزرگ بشه و فرقی با ی تکه گوشت نداشته باشه

2706