2733
2734
عنوان

اشکالی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 31 پست
مشکلی واسش پیش نمیاد  بچه خواهر من ۶ماهگی تبلت کارتون نگاه میکرد الان ۶سالشه دوتا زبون یاد گر ...

خدا رو شکر

ما از خانواده‌هامون دوریم

واسه همین در طول روز چندبار تماس تصویری میگیرن

نگرانم واسش ضرر داشته باشه

بخند، همین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همین که دور بگیری خوبه.  یا سعی کن ازش فیلم بگیری بفرستی. بچه که الان با این وسیله نباید اطراف ...

فیلم و عکس هم میگیرم خیلی

اما تصویری میگن دلمون میخواد صداش کنیم و اینا...

دلم یه جوری شد که گفتید رحم کن😢😢😢

میشه بگید ضررهاش چیا هستن؟

بخند، همین  
2738
فیلم و عکس هم میگیرم خیلی اما تصویری میگن دلمون میخواد صداش کنیم و اینا... دلم یه جوری شد که گفتید ...

از دور بگیر

آخه اتیسم میاره البته طولانی مدتش

ولی اینم زیر ۴ ماهه

من‌باشم عمرا نمیکنم این کار رو

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
از دور بگیر آخه اتیسم میاره البته طولانی مدتش ولی اینم زیر ۴ ماهه من‌باشم عمرا نمیکنم این کار ...

اتیسم؟؟؟؟؟؟؟؟

اتیسم که اختلال ژنتیکی هست چطور ممکنه؟؟؟

بخند، همین  
اتیسم؟؟؟؟؟؟؟؟ اتیسم که اختلال ژنتیکی هست چطور ممکنه؟؟؟

نه خوندم‌ که باعث اتیسم میشه.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
میشه مقالشو واسم بفرستید؟ یا خدا مردم از نگرانی

ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه.

نگران‌نباش این زمانی که شما میگی‌کوتاهه ولی از لین ببعد مراعات کن

https://www.khabaronline.ir/news/179343/تلویزیون-به-کودکان-زیر-دو-سال-آسیب-می-رساند

سرچش کاری نداره. تو گوگل یه سرچ بزن.

2706