2733
2734
عنوان

رابطه دختر بچه و عمه

403 بازدید | 16 پست

سلام مامانا

من یه دختر شش ساله دارم بشدت عمه شو‌دوس دارم منم با این مسأله مشکلی ندارم 

ولی عمه ش سعی داره مثل خودش بار بیاد دخالت می‌کنه تو‌تربیتش.ارایشش می‌کنه که ما اصلا دوست نداریم اینو.

کلمه های جلف و کلمه های که اصلا بالاش دوست نداره یاد دخترم میده و کلا با تربیت ما مخالفه و میگه به حرف بابات گوش نکن و...

دخترم هم خیلی بهش وابسته س و حرفشو گوش میده حرف منو گوش نمیده.

چکار کنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی مادرشوهرش عفریته س لایک کنه😘

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2728

از عمش دورش کن یعنی چی دخالت میکنه تو تربیتش؟مگه شما مادرش نیستی؟پس چرا اجازه دخالت میدی ب دیگران

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2740

با عمه اش صحبت کن، مستقیم بهش بگو، حرف تربیت بچه ی خودته، اون فقط میتونه تو تربیت بچه‌ی خود ش نظر بده، البته اگ نظر مثبت و خوبی باشه مشکلی نیست 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

با هر ترفندی بلدی خودت رو به بچه ت نزدیک کن

که حرف هر کسی رو جز خودت گوش نده

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بهش بگو مگ رودروایسی داری باهاش

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

ویییییی خدا😍 .. عمه اش کپی منه که 😂😂😂 فقط با این‌تفاوت که من‌ نمیتونم این حرکاتو یادش بدم‌ چون زنداداشم جرررم میده بس که سلیطه اس😂😂😂

ولی از اینکه شکلش به من رفته حرص میخوره و نمیتونه کاری بکنه 😎😁👌

من یه برادر زاده دارم هرچی یادش بدیم انجام نمیده دقیق مثل مادرشه با اینکه ۲۴ ساعته خونه بابام ایناس فقط وقت خواب خونه خودشونه جالبه لهجش مثل مادرشه قیافه مثل مادرش اخلاقشم دلی هیچوقت نمیره خونشون  

با هر ترفندی بلدی خودت رو به بچه ت نزدیک کن که حرف هر کسی رو جز خودت گوش نده

متاسفانه ترفند خاصی بلد نیستم.بهش هم بگم حرف کسیو گوش نکن دقیق می‌ره به طرف میگه اینو مامانم گفته .و اینکه مانعش بشم ازم دوری می‌کنه و میگه دوستت ندارم🥺