2752
2734

منم لایک کنید بیام بخونم

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلی سرچ کردم یه قرصی بود به اسم فرتیل اید

هرشب عرق کاسنی دادن به همسر

پودر خرنوب و این چیزا خلاصه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2731

من عطاری یه پودری داد بهم گفت سه الی چهارماهه نتیجه میگیری ماه سوم باردارشدم باهفت ملیون اسپرم تحرک کم وشکلشم مشکل داشت معجزه شد واقعا

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
من عطاری یه پودری داد بهم گفت سه الی چهارماهه نتیجه میگیری ماه سوم باردارشدم باهفت ملیون اسپرم تحرک ...

اسمشو یادت نیست؟

به زودی منم مامان میشم😍
ترکیباتش چی بود؟

عزیرم اصلا نگف رفتیم مشکلمونو گفتیم خودش اسیاب کرد داد نه اسم داشت نه ازمحتویاتش خبردارشدیم بزن توگوگل عطاری حسین حبابی شماره میاره زنگ بزن بپرس شاید راهنمایی کنن

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
اسمشو یادت نیست؟

عزیرم اسم نداشت توی گوگل بزن عطاری حسین حبابی شماره شومیاره زنگ بزن مشکلتو بگوشاید کمک کردمن دوماهه شو اذرماه 250هزارتومن گرفتم وبهمن ماه باردارشدم

2706