2733
2739
عنوان

پسرم شلوارنمیپوشه😕

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 37 پست

شورت که داره دیگه😶

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر من یک‌ماه دیگه سه سالش تمام میشه هنوز موفق نشدم ازپوشک بگیرم. .دو روز خوبه دو روز لجبازی میکنه و نمیگه که دسشویی داره .هر وقتم بره دسشویی یا بعد حمام یکی دوساعت لخت میچرخع 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738

منم با پسرم همین مشکلو داشتیم مشکل ما این بود که تا وقتی دوتاییمون تو خونه بودیم میپوشیدبعد اینکه باباش از سرکار میومد درش میاورد چون حرف من و باباش یکی نبود بدبختی پسر من باآلتشم بازی میکرد که باباش دعواش میکرد بدجور ولی خب من از یه مشاوره کمک گرفتم گف کم کم عادتش بده که شلوار بپوشه و اینکه هروخ دستشو زد به آلتش دعواش نکنید عوضش سرشو گرم یه چیزی کنید تا حواسش پرت بشه خداردشکر الان دوماه بیشتره کا دیگه شلوار پاش میکنه البته بضی وقتا لوس بازی درمیاره که نپوشه ولی با زبون خوش شلوار پاش میکنم

البته که ما آزادی بیان داریم امااااااا آزادی پس از بیان نداریم 😏
عادتش بدین بپوشه ممکنه تااخر همین شکلی بمونه  ی پسر همسایه چندش سیاه پشمالو داریم نزدیک سی سال ...

نه بابا

من وهمسرم خیلی مقیدیم 

بیرون حتمی میپوشه حتی بیرون شلوارک نمیپوشه دوس نداره فقط توخونه

نمیدونم شایدازپوشک ازادشده احساس راحتی میکنه😄یاچی نمیدونم

پسر من لخت مادرزاد میخوابه  

برادرم تو خونش رکابی و شورت میپوشه نمازشم همینجوری میخونه، یه بار برادرزاده یه مهر گذاشت جلوش بعد شلوارشو دراورد گذاشت کنار ادای نماز خوندن دراورد بعدش شلوارشو پوشید رفت  

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁
نه بابا من وهمسرم خیلی مقیدیم  بیرون حتمی میپوشه حتی بیرون شلوارک نمیپوشه دوس نداره فقط توخون ...

ای جانم حق دارن والا ما خودمون پریودمون تموم میشه انگار از زندون آزاد شدیم 

ولی کم کم عادتش بده از لحاظی هم خوب نیس تو خونه زمین بخوره زانوهاش پوسته میشه

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
پسر من یک‌ماه دیگه سه سالش تمام میشه هنوز موفق نشدم ازپوشک بگیرم. .دو روز خوبه دو روز لجبازی میکنه و ...

عیب نداره فقط صبوری کن

من دیرگرفتم ولی راحت شدم الحمدلله شب ادراری نداره

ولی قبلش خونم وازادگذاشتم پی پی کنه جیش کنه چاره ای نبود دیگ خودش میره دستشویی خداکمک کردفقط

تنهاراهش صبوریه کمی جدی هم برخوردکن دعواش نکنا جدی باش 

پسر من لخت مادرزاد میخوابه     برادرم تو خونش رکابی و شورت میپوشه نمازشم همینجوری م ...

وای خدا🤐😄

پسربچه هاالگوشون پدرشونن حالاهمسرمن بسیارحساسه رواین مسائل

پسرمن همشورعایت میکنه الاشلوارپوشیدن😂