2733
2734

من تازه عقد کردم ، شرایط کاری شوهرم بهم ریخته چون پیمانکاریه فعلا بخاطر کرونا کار تعطیله ، پولمون به رهن خونه نمیرسه شوهرم میگه یکی دوسال تو اتاق خودش خونه پدری زندگی کنیم  که بتونه تو این یکی دو سال بتونه پول جمع کنه...لطفا اگه تجربه ای تو این زمینه دارید بهم بگید چیکار کنم... تو یه اتاق زندگی کردن با پدر شوهر و.مادرشوهر و خواهر شوهر تو یه اپارتمان کوچیک سخت نیس؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تجربش رو نداشتم وبي طق چيزي كه اينجا ديدم افتضاحه!!

شده ي اتاق كرايه كن ولي مستقل برو!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

شکر خدا تجربشو نداشتم

ولی خیلیا رو دیدم که قرار بوده یسال پیش مادرشوهر زندگی کنن، ولی شده ۱۵ سال😕

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2740
ان شاالله... نمیدونم چیکار کنم بخدا

ان‌شاء‌الله خدا کمکت کنه، فقط همینو می‌تونم بگم. من خودم پسر دارم، ولی بخدا با عروسم عشق میکنم، در اینده، از الان عاشقشم😂 پسرم 8 سالشه،، 

بگو نه

چون حتی اگه بهشون بربخوره بعدا خودشون به این نتیجه میرسن که دوری و دوستی

هرچقدر دورتر احترام‌ها بیشتر حفظ میشه

تجربه اینو نشون میده

الهی این بنده چه داند که چه می‌باید جست؟ داننده تویی هرآنچه دانی آن ده ‌....😊😊

الان خونه پدريت فكر كن شوهرتم بياد ور دلت

چطوري ميتش شرايطت؟؟

اونجا صدبرابر سختره!

يك موقع هست ميگي يك ماه!

دو ساا واقعا زمان زياده!

ميخواي بخوايي،نخوابي،لخت بگردي،دعوا كني

فيلم بييني 

ده نفر ديگه ام هستن كه بتيد با اونا هماهنگ شي 

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بهم میگی چرا...من هنوز زندگی مشترک شروع نکردم، نمیدونم

اولا چون تو اون خونه ای و عروسی انتظار دارن بیشتر کارای خونه رو تو انجام بدی اختیار خودت وبیرون و خواب و .... دیگ اصلا دست خودت نیس در کل سخته 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2706