2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر پریسا نجفی مطبشم تو احمداباده

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731

دکتر اکرم جنابی و دکتر قدسیه علوی عالین. 

قدسیه علوی تو مطب سونو میکنه. جنابی رو مطمن نیستم. یادم نیست. 

دکتر فریده انصاری هم خودم نرفتم ولی خیلی تعریفشو شنیدم. اونم سونو تو مطب داره. 

ن شادی مولوقی خوب نیس

میتونم بپرسم چرا؟؟؟

هیچوقت یکی رابا همه ي ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺵﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭻﮐﺲ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ . . .
2740
سلام. شما تحت نظرشون بودین؟

اره عزیز

از اول بارداریم تا بعدش 

هنوزم اگ مشکل زنانه داشته باشم فقط میرم پیش این دکتر 

چندین نفرم از اشناها از قبل بارداریشون تحت نظر ایشون بودن همه هم خداروشکر راضی هستن

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اره عزیز از اول بارداریم تا بعدش  هنوزم اگ مشکل زنانه داشته باشم فقط میرم پیش این دکتر  ...

واقعا؟؟؟ خدارو شکر. چون خیلی پشت سرشون حرف میزنن جدیدا.

یکم ترسیده شدم🥺🥺

من خودم خیلی دوستشون دارم . واقعا انرژی مثبتن.

واقعا؟؟؟ خدارو شکر. چون خیلی پشت سرشون حرف میزنن جدیدا. یکم ترسیده شدم🥺🥺 من خودم خیلی دوستشون دا ...

اره پریسا نجفی ک کلا اینقد خوش برخورد مهربون با حوصله خوش خنده هست ک نگوووووووو 

پشت همه دکترا حرف هست باید خودت با چشمای خودت ببینی کارشون رو مهم تر از همه اخلاق دکتر واسه بیمار ک مطمین بشیم 

اره پریسا نجفی ک کلا اینقد خوش برخورد مهربون با حوصله خوش خنده هست ک نگوووووووو  پشت همه دکترا ...

من سال ۹۸ باردار شدم. پارسال اورژانسی سزارین شدم و بچم فوت شد متاسفانه.

دکترمم خانم دکتر نجفی بودن. 

بهم گفتن جفت پیر بوده و تو سونو هیچی مشخص نبوده.

ولی من دکترو هیچوقت مقصر ندونستم و سونو مقصر میدونم

من بچرو ندیدم و واقعا نمیدونم چرا اونطوری شد و فقط به حرف خانم دکتر نجفی اعتماد کردم.

بله متاسفانه پشت سر همه دکترا حرف هست. واسه همینه یکم ترسیده شدم

من سال ۹۸ باردار شدم. پارسال اورژانسی سزارین شدم و بچم فوت شد متاسفانه. دکترمم خانم دکتر نجفی بودن. ...

الهی خدا بهت صبر بده ناراحت شدم 

اره متاسفانه بعضی سونو ها کوتاهی میکنن منم اخرای بارداریم ترشحاتم زیاد شده بود قطره قطره میریخت خدا شاهده یه هفته هر روز این سونو اون سونو میرفتم یکی میگفت مشکوک به سوراخی یکی میگفت نه سالمه یکی میگفت باید بستری بشه تا همه جوابا رو بردم پیش دکتر نجفی خودش معاینه کرد گفت اصلا هیچی نیس عفونت داری واسه همونه نمیدونی یه هفته با سلام و صلوات میرفتم و میومدم چه استرسی کشیدم