2737
2739
عنوان

دخترم من عاصی کرده راهنمایی میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 24 پست
آخه سرگرمیش هرررررچی هم که باشه بازم اولویتش کوچه است و هیچ قانونی نمی پذیره میگه تو را خدا من ببر ا ...

نه واااا نده ببخشید اینو میگم من خودم پسرم سه سالشه ترجیح میدم گاهی اوقات تنبیه بشه تا ازم زور نشه سخته ولی خب باید روی حرفت باشی جاریم خیلی حساس بود و چیزی اشتباهی میکرد دخترش رو تنبیه میکرد الان شده یه دختر عاقل حرف گوش کن ماه 

اونیکی جاریمم یه دختر معذرت می‌خوام ج...ده تحویل داده که اگه مامان باباش چیزی بگن جرشون میده

اً
یکی از دوستاشو ک میدونید مودب تره رو دعوت کنید خونه تو خونه بازی کنن بهتره تا کوچه 

اینکه اصلا.... کافی پای یکیشون باز بشه به خونه چه جوری بگم بسه بازی تمام اونم تو این اوضاع کرونایی  میشه قوز بالا قوز

Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون خواهرت خوب کاری میکنه که از اول اجازه نمیده

گه گداری بذار بره خودتم برو خواهررمن اینکارو میکنه پریروز با همسایه مادرم قرار گذاشتن بچه هارو بردن کنارردریا طفلیا پارکم که نمیتونن برن پوسیدن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
نمیدونی چه کارمیکنه دلم کباب میشه اعصابم خورد خاکشیر

بد عادتش کردی خواهر،یادش دادی که با گریه به هدفش برسه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
آفرین به شما بهترین کار کردی منم سر یه جریانی مجبور شدم که اشتباه بزرگی بود

به نظرم یه جایگزین درنظربگیر و کلا با هرسختی شده از سرش بنداز بخاطر کرونا ،بعد از کرونا هم تایم براش بزار

2738
نمی دونم الان چه کار کنم با این اخلاقش بلا نسبت شما و بقیه دوستان مثل خر گیر کردم     &n ...

جلوی گریه هاش مقاومت کن،برات مهم نباشه که گریه میکنه،کم کم عادتش ترک میکنه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...