2733
2739
عنوان

ذکر یا ودود

158 بازدید | 16 پست

سلام 

میشه به نیت رفع کدورت و آشتی من و همسرم هرچندتا میتونید از ته دلتون یا ودود بگید؟

دلم خیلی واسش تنگه

هرکس ذکر گفت لایک کنه واسش صلوات بفرستم

ده تا میگم براتون... موثره؟؟؟ 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

50تا

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خیلییییی ممنونم بله خیلی لطف بزرگی بهم کردین ان شاالله خودتونم حاجت روا بشید

ممنون عزیزم گفتم همراه با یه صلوات فوت کردم طرف اسم کاربریتون انشالله بهتون برسه واسه من دعا کنید ❤️

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
2740
وای عزیزم ممنونم بخاطر وجودتون ان شاالله شما هم حاجت روا بشید

خاهش میکنم گلم

انشالله مشکل شماهم حل شه🌹❤️

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
ممنون عزیزم گفتم همراه با یه صلوات فوت کردم طرف اسم کاربریتون انشالله بهتون برسه واسه من دعا کنید ❤️

خدایا خدایااااا چقدر شما مهربونی عزیزم😢😢 الهی هزار برابر خوبی به زندگیت برگرده

چشم عزیزم حتما😢😢😢 میشه اگر نماز شب خوندین منو دعا کنید؟

حتما عزیزم. حتما به روی چشمم.

۱۰۰تا صلوات و ۱۰۰تا یا ودود هم الان میخونم برات.

گلم شما هم ذکر استغفرالله را مدام از ته دل بگو. اشکت که بیاد شک نکن جواب میگیری. یه موقع هایی ما خودمون حواسمون نیست. یه اشتباهایی میکنیم باعث میشه به دردسر بیفتیم. بگو خدایا نمیدونم چیکار کردم اما معذرت میخام و استغفار کن. خودش دستتو میگیره

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
حتما عزیزم. حتما به روی چشمم. ۱۰۰تا صلوات و ۱۰۰تا یا ودود هم الان میخونم برات. گلم شما هم ذکر استغ ...

چشمت بی بلا دوست گلم

مرسی عزیزم

خیلی بزرگی میکنی در حقم

الهی هیچوقت دلت نشکنه😢😭

چشم الان میخونم

راستش الانم چشمام خیسه

چشمت بی بلا دوست گلم مرسی عزیزم خیلی بزرگی میکنی در حقم الهی هیچوقت دلت نشکنه😢😭 چشم الان میخون ...

میدونم خوشگلم. ان شاءالله به حاجتت میرسی. نترس عزیزم. دلت محکم باشه. شوهرت برمیگرده بهت. پیش میاد ازین چیزا. فقط دعا کن و از خدا بخا

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی