2733
2739

دخترم از ۲ ماهگی اصلا وزن اضاف نمیکرد شاید ناهی ۲۰۰ گرم . دکتر غدد هم بردم کلی آزمایش نوشت و حتی تست عرق و سیلاک هم نوشت ولی هیچ مشکلی پیدا نکردند. دکتر گوارش هم برای رفلاکسش دارو داد با این که کامل استفاده میکرد ولی دریغ از ۱۰۰ گرم وزن.غذا هم خوب میخوره  موندم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر از منه که چاق باشه 

من دلم میخواست کرونا بگیرم قند بگیرم لاغر شم 

71 کیلو ام با قد 155 

حالا دخترتو هم نگران نباش دکتر ببر اگر انشاءلله ایرادی نبود نگران نباش و بهش نون و برنج و سیب زمینی بده

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2728
2740

دختر تو خوبه دختر من۱۴کیلو بود تو۶سالگی بردم دکتر ازمایش اینا دادیم فقط گفت کم خونی خفیف دازه و غذا بخوره حله دو تام شربت نوشت بعد اون شربتا۲کیلووزن اضافه کرد باز وزنش استپ کرد دوسال اما امسال که وزنش میکردم یه کلیو اضافه شده خدارو شکر اما در کل خیلی ریزه پیش هم سناش اصلا غذا نمیخور

به نظر من وزنش پایینه پسر من ۴ سالش ۱۷ کیلو بازم لاغر دیده میشه .اگه هرچی میخوره وزن نمیگیره و تمام ازمایشاهاش سالمه از ژنشه 

اگه حرف وزن نداره! پس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟ ಥ‿ಥ 

دختر من 7/5سالش 21کیلو خیلی ناراحتم قدش خوبه 12۵. خیلی تحرکش زیاده اصلا نمیشینه غذا هم هر چیزی نمیخوره ..دخترت شیطونه من فکر میکنم دخترم چون اصلا نمیشینه جون نمیگیره همش در حال بالا پایین رفتنه

آره وزنش زیر نمودار رشد بوده از ۲ ماهگی حتی از نمودار قرمز پایین تر . البته خانواده پدری لاغر هستن و بعد از ازدواج پر میشن یکی از عمه هاش میگن همینطور بوده ولی نه تا این حد اگه ببینید یه پوست روی استخوناش کشیده شده این وزنش هم از استخوناش هست

2706