2733
2739

من گرفتم برا بچم ولی بهش ندادم کلی ضرر نوشته بود تو نت

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله عارضه داره ولی باید سبک سنگین کرد و دید با توجه به بیمار ی هایی که درمان میکنه به عوارض می ارزه

اما اگر سرخود و بدون نسخه پزشک مصرف بشه نه

لغو کاربری کردم؛ شرمنده اگر سوالی پرسیدید ندیدم و پاسخ ندادم 🌸
منم الان دکتر نوشت  ولی تو نینی سایت قبلانا نوشته بودن خوب نیست  نمیدونم چطوریه و برم پس ...

اره بابا بچت چن وقتشه

چن کیلویه

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2738
۶ سالشه و ۱۴ و نیم وزنشه  کلا پرخاشگر بود از قبل الان خداروشگر بهتره  این داروهم اولین ب ...

۱۴ واقعا کمه

شربت زینک مثلثی بهش بده

سیپرو چاقی کاذب داره فقط پف میکنی و بعدشم برمیگرده با کلی عوارض واسه کبد

گناه داره بچه

[QUOTE=186285096]۱۴ واقعا کمه شربت زینک مثلثی بهش بده سیپرو چاقی کاذب داره فقط پف میکنی و بعدشم برمیگرده با کلی عوا ...[/QUOTE

خدا خیرتون بده که راهنمایی میکنید واقعا تو این زمینه بی تجربه بودم 

زینک مثلثی چیه ؟ تصمیم گرفتم سیپرو رو پس بدم 

مولتی ویتامین و زینک داره... بطریش مثلثی شکله😁

برو دکتر برات مینویسه..واقعا اشتهارو زیاد میکنه

سعی کن در طول روز هله هوله به بچت ندی

هرروز بهش شیر بده

اگه شیر نمیخوره طعم دارشو بگیر مث شیرموز

2706