2737
2739
عنوان

خون بازیام...شدت گرفته...

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 50 پست
با تیغ میزنم .. چند ماهه دست و پاهام پر رد زخمه چند وقتیه فکر خودکشی تو ذهنم قدم میزنه  خست ...

ساعت شیش ونیم بزن شبکه ۴برنامه زندگی پس از زندگیو ببین نظرت درباره مرگ واین دنیا واعمالت عوض میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم عاشق کندن زخم و خونی کردنه. یعنی خدا نکنه جاییش یه خراش برداره انقدر ورمیره  و ناخن میزه که میشه زخم بستر. واقعا غیر قابل تحمله. گاهی زخم روی بدن ما هم ببینه دوست داره بکنه و وربره.

2731
با تیغ میزنم .. چند ماهه دست و پاهام پر رد زخمه چند وقتیه فکر خودکشی تو ذهنم قدم میزنه  خست ...

وای اگه راست بگی وضعت خیلی بده باید بستری بشی اگرم دروغ میگی بازم باید بستری بشی ایشاالله خوب بشی و به راه راست هدایت.

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

[QUOTE=186261221]بچه ها این یه آدم دیوونه هست تاپیکاشو بخونین متوجه میشین .[/QUOTE

روزای قبل منو ندیدی 

دهنتو وا نکن 

یه روز رتبه اول علمی مدرسه 

مذهبی ترین دختر ...

هعیییی

یه چیزایی گند میزنه به همه خوبیااا

وای اگه راست بگی وضعت خیلی بده باید بستری بشی اگرم دروغ میگی بازم باید بستری بشی ایشاالله خوب بشی و ...

خودم هادی بودم 

رسیدم به اینجا..

فک کنم تو نقش خودم فرو رفتم

2740

دوست عزیز کاری که میکنین اسمش خویشتن آزاریه که معمولا نوجوان هایی که درگیری های ذهنی زیادی داشته باشن دست به این کار میزنن،الان متوجه کاری که میکنین نیستین ولی چند وقت دیگه خیلی پشیمون میشین وقتی که این زخما واسه همیشه بخشی از زندگیتون شدن....

این مسئله رو جور دیگه ای باید حل کنین از یه مشاور کمک بگیرین حتی اگه حضوری هم نمیتونین برین از مشاوره رایگان اگه اشتباه نکنم۱۴۸۰ کمک بگیرین،مسلما راهنماییتون میکنن.

تا در طلب گوهر کانی، کانی                                                                        تا در هوس لقمه نانی، نانی                                این نکته رمز اگر بدانی، دانی                                                                      هرچیز که در جستن آنی، آنی
دوست عزیز کاری که میکنین اسمش خویشتن آزاریه که معمولا نوجوان هایی که درگیری های ذهنی زیادی داشته باش ...

بله 

خود آزاریه

و من هم در سنی هستم که این مسئله توش رایجه ...و متاسفانه بدجوری باهام برخورد شد در رابطه با این موضوع که تشدیدش کرد

بله  خود آزاریه و من هم در سنی هستم که این مسئله توش رایجه ...و متاسفانه بدجوری باهام برخورد ...

میدونم عزیزم،خیلی از دوستام بودن که این کارو میکردن...

مشکل و مسائل آزار دهنده همیشه تو زندگی پیش میاد اما تو نوجوانی شدت اثر گذاری و تخریبشون خیلی بیشتره واسه همینه که گاهی اینجوری میشه...

سعی کن یه جور دیگه با خودت حلش کنی مثلا هر چی که تو اون لحظه اذیتت میکنه رو همون لحظه بشین بنویس خط خطی کن....

تا در طلب گوهر کانی، کانی                                                                        تا در هوس لقمه نانی، نانی                                این نکته رمز اگر بدانی، دانی                                                                      هرچیز که در جستن آنی، آنی
2706