2737
2734
عنوان

مامانا وزن نوزادتون موقع تولد چقد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 3729 بازدید | 526 پست
سلام لیلا جون خوبی پسرت گلت خوبه بی خابی پسرت درست شد ؟ الان باید راه بره دیگه میگم که پسرت موقع را ...

سلام خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ راستش این چند وقت انقدر بلا سرم اومده که پیامت رو چندبار خوندم بفهمم چی میگی. آره دستان چهارده ماهگی راه افتاد، باز باز راه میره هنوز، وزنش رو خودم رو کشتم بشه 11 کیلو، ده روز پیش کرونا گرفت، شده 10 کیلو. تبش از چهل پایین نمیومد، چهار پنج روز تب بالا داشت، متاسفانه هفته پیش، خواهرم رو هم از دست دادم، واسه همین قدش و اینا اصلا یادم نمیاد چند بود.

هم اینکه خوابه الان، هم اینکه متر خیاطی هم ندارم بتونم اندازه بزنم دستش رو. فکر کنم الکی حساس شدی، چون دکترا انقد بچه میبینن که اگه بچه ای کوچکترین چیز آنرمالی داشته باشه سریع میگن و پیگیری میکنن. 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ راستش این چند وقت انقدر بلا سرم اومده که پیامت رو چندبار خوندم بفهمم چی میگ ...

سلام لیلا جون خیلی متاسفم تسلیت میگم عزیزم 

خداروشکر حال دستان جان خوب شده 

اره حساسیت از خودمه و گرنه ب مامانم ک گفتم میگه بچت سالمه الکی حساس شدی ی مدت از فکرم بیرون رفته بود ولی الان باز دوباره ب این قضیه حساس شدم قدش طبق نمودارش رشد میکنه 

میدونم این افکار ی جور ناشکری هست خدا منو ببخشه ولی دست خودم نیس گاهی میاد تو سرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خوبی؟ پسر گلت خوبه؟ راستش این چند وقت انقدر بلا سرم اومده که پیامت رو چندبار خوندم بفهمم چی میگ ...

سلام عزیزم خییییلی تسلیت میگم عزیزم حالتو میفهمم خدا بیامرزه خواهرعزیزت رو 😔😔😔😔 خدا عزیزاتو برات نگهداره خداروشکر حال دستان خوب شده همه بچه ها این مریضی رو گرفتن  الهی که هیچ بچه ای مریض نباشه 

سلام عزیزم خییییلی تسلیت میگم عزیزم حالتو میفهمم خدا بیامرزه خواهرعزیزت رو 😔😔😔😔 خدا عزیزاتو برات ...

سلام به روی ماهت. فدااات عزیزم خدا بیامرزه برادر جوونت رو ☹️☹️

آره خیلی مریضی بدی بود. من و همسرم که هنوز جون نداریم انگار. سرفه هامونم که نگم 

آراز جون چطوره؟ خوبه؟ ایشالا که مشکل تیرویید نداشته باشه. هرچند که نگرانی هم نداره با دارو قابل حله. البته از صمیم قلب از خدا میخوام که مشکلی نداشته باشه 

سلام لیلا جون خیلی متاسفم تسلیت میگم عزیزم  خداروشکر حال دستان جان خوب شده  اره حساسیت ا ...

فداااات عزیزم. ممنون

امیرعلی جون خوبه؟ دختر چه فکرایی میکنی؟ چه جوری میشینی فکر میکنی که اندازه دست بچه چقدر باید باشه. چرا خودتو اون بچه رو اذیت میکنی اخه. کیفش رو ببر. لذت ببر از بزرگ شدنش. چشم به هم بزنی باید بری خواستگاری اونوقت بهترین روزا رو تو استرس از دست دادی

2738
فداااات عزیزم. ممنون امیرعلی جون خوبه؟ دختر چه فکرایی میکنی؟ چه جوری میشینی فکر میکنی که اندازه دست ...

اره عزیزم شکر خدا خوبیم فقط خودم ی مدته کمر درد شدید داشتم امروز رفتم پیش ارتوپد میگه احتمالا دیسک کمر باشه دارو بهم داد و گفت برم ام ار ای انجام بدم 

اتفاقا دست امیرعلی رو هم نشون دادم میگم من ی مدته حساس شدم چک کنید میگه نرماله استخون بندیش 

میدونی دستای خاهرشوهرام مادلانگ دفرمیته هست تو نت بزن عکسش میاد به دکتر گفتم همچین چیزی تو خانواده شوهرم هست دکتر میگه این از سن ۸سال ب بعد مشخص میشه موقعی که توی سن رشد هستند الان دستاش مشکلی نداره و این موارد هم بیشتر تو دخترا اتفاق میفته دستای شوهر و برادر شوهرم سالمه فقط خواهرشوهر کوچیکم خیلی شدیده از بزرگه هم خفیف هستش مادربزرگمون خدابیامرز دستاش اینجوری بود فقط هم عمم اینو ب ارث برده و همین دخترعموهام ک خاهرشوهرم باشن 

سلام شادن جون خوبی  پسرت خوبه چ خبر در چ حالین  پسرت راه میره عزیزم ؟

سلام عزیزم، قربونت. خوبیم خداروشکر

شما خوبی؟ گل پسری خوبه؟

راه رفتنه مستقل نه ولی خداروشکر از مبل میگیره میره، دعا کن زودتر راه بیفته منم خیالم راحت بشه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

سلام لی لا جون، تسلیت میگم عزیزم ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام لی لا جون، تسلیت میگم عزیزم ...

سلام عزیزم ممنون. ❤️❤️❤️☹️☹️☹️

کوچولوت رو ببوس. نگران نباش، به زودی پسر نازت راه میره. همین که مبل رو میگیره و وایمیسته، نوید روزای عالی رو میده. معلومه که ماهیچه ها و عضلاتش سالمن، مغز هم داره فرمان راه رفتن میده. 

اره عزیزم شکر خدا خوبیم فقط خودم ی مدته کمر درد شدید داشتم امروز رفتم پیش ارتوپد میگه احتمالا دیسک ک ...

ببین دیدم، نوشته بیشتر تو دختراست. بعدم درمان جراحی داره. البته خدا نکنه که پسرت همچین مشکلی داشته باشه

امروز داشتم فکر میکردم آدم وقتی مادر میشه دیگه هیچیش برای خودش نیست. من تو اوج غم هم باید مراقب پسرم بودم چون مریض بود طفلک هم اینکه باید به دلش بودم و باهاش بازی میکردم، با یه دنیا غم تو دلم باید باهاش میخندیدم. فقط شبا که میخوابه میتونم گریه کنم. روزا دلم نمیاد شادیش رو خراب کنم.

خدارو شکر که داریمشون. وگرنه چقدر زندگی بیخود میشد. امیدوارم خدا دل همه منتظرا رو شاد کنه و بهشون بچه هایی سالم ببخشه

2706