2737
2739

پیشینه: اولین بار فنجان قاعدگی در سال های 1932 توسط گروهی به نام مامایی McGlasson و Perkins ثبت اختراع شد. که به عنوان اولین فنجان قاعدگی تجاری موجود، برای فروش در ایالات متحده شناخته می شود و نخستین فروش آن در سال 1937 بوده.

کاپ قاعدگی، یک ابزار بهداشتی برای بانوان متاهل، هم از نظر اقتصادی به صرفه است و هم سازگار با محیط زیست. این کاپ‌ها مدت زمان زیادی است تولید می‌شوند و نوعی قیف کوچک و انعطاف پذیر هستند که با قرار دادن آن در واژن، خون قاعدگی را در زمان قاعدگی جمع آوری می‌کند و مثل نوار بهداشتی خون را جذب نمی‌کند. به همین دلیل، دیگر نیازی به استفاده از انواع نوار بهداشتی یا تامپون نیست. این کاپ‌ها اغلب ساخته شده از سیلیکون با گرید دارویی تهیه می‌شوند. به همین دلیل، استفاده از آن روز به روز در سرتاسر دنیا در حال گسترش بوده و بسیار مورد توجه خانم‌ها واقع شده است.

مزایای استفاده از فنجان قاعدگی

بسیار کاربردی و به جای استفاده از نوار بهداشتی و تامپون. حتماً تهیه کنید.

ظاهر خیلی خوبی داره و کوچک و جمع و جوره

از تعویض مداوم نوار راحت میشین و بین پاهاتون احساس خیسی نمی کنین!

تولید زباله کمتر و کمک به طبیعت در نهایت تخریب کمتر درختان

هر کاپ تا 5 سال  استفاده میشه و از نظر اقتصادی هم به صرفه هستش!

راحتی موقع خواب و عدم احساس جسم اضافه در بدن و راحتی بخصوص در فصل تابستون

پس از 10 ماه استفاده هزینه آن با صرفه جویی ای که در مصرف نوار و دستمال دارید را برمیگرده

قابل استفاده  برای شنا، ورزش و مناسب برای اکثریت خانم ها

نحوه استفاده:

آیا ایرادی بر کاپ قاعدگی هست؟

تنها عیب رایج آن استفاده از کاپ در ابتدا سخت هست، ولی با استفاده مکرر در چند مرحله بعدتر قلقش دستتون میاد و دیگه راحت استفاده میکنید و احساس بهتری خواهید داشت.

نکته: قبل از عادت ماهانه از این محصول تست نگردد. چون در زمان پریودی استفاده اش راحت میباشد.

محصول کاپ قاعدگی میباشد. را به راحتی می‌توان در واژن قرار داد و به آسانی خارج کرد. همچنین بعد از پر شدن یا اتمام دوره قاعدگی و خارج کردن آن می‌توان دوباره آن را با آب و صابون شست و درون واژن قرار داد. سایز 1 برای کسایی مناسب استفاده هست که خونریزی خیلی خیلی کمی دارن یا برای روزای آخر پریودی مناسب میباشد .برای خونریزی متوسط رو به کم هر سه پنج ساعت لازم به تخلیه میباشد. خانمایی که زایمان داشتن  یا بطور طبیعی خونریزی بیشتری دارن ، باید از سایز بزرگتر استفاده کنن.

بانوان محترم هر گونه سوال در این مورد داشتین لطفا مطرح بفرمائید تا پاسخگوی سوالات باشیم

همیشه لبخند بزن    

کاپ عششششقه. من ۴ ساله دارم استفاده میکنم. نمیفهمم کی پریود میشم کی تموم میشه.😍 خدا مخترعشو خیر بده.😅

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کاپ عششششقه. من ۴ ساله دارم استفاده میکنم. نمیفهمم کی پریود میشم کی تموم میشه.😍 خدا مخترعشو خیر بده ...

شستوشوش حال ادم و بد نمیکنه؟من‌چندبار خواستم بخرم اما از فکر شستنش حالم بدمیشه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2738
2706