2733
2734
عنوان

دعوای خانواده شوهرم

345 بازدید | 23 پست

سلام دوستان میخواستم تجربیاتتون رودراختیارم بزارین من وشوهرم بامعرفی دخترخاله شوهرم اشناشدیم ازروزاول احساس میکردم مادرشوهرم خوشش نمیادازم ولی دخترخاله شوهرم که معرف بود خیلی ازمن وقیافم خوشش اومده بود وفک کنم مادرشوهرمم اون راضی کرده بود ولی همسرم همه حرفاروزد وازم خوشش اومد گفت خونگرمی ودرک میکنی چون بهم گفت دوسدارم بامادرم خوب رفتارکنی واحترامشونو داشته باشی بعد۸ماه عقدو نامزدی عروسی کردیم تودوران عقدخیلی مادرشوهرم ایراد میگرفت ازم تیکه مینداخت ولی تودلم نگه داشتمو گفتم درست میشه الان نزدیک به دوساله ازعروسیمون میگذره وطبقه پایین مادرشوهرم اینامیشینیم خیلی دوسداره مااززندگیمون همش واسش تعریف کنیم کل رفت امدهامون رو بدونه وکلا حقوقمون لباسی که میخریم حتما بایددرجریان باشه بااین حال بازم من هیچی نگفتم وصبرکردم گفتم پس ذوق داره مادره درضمن خیلی پول دوسته وهیچ کادو یاخرجی واسم نکرد یه چندتا کادو داد که اونم ازقبل خریده بود واصلا نه سایزم بود نه بدردبخور خلاصه همه جوره کمکش میکردم چون دخترنداره ودوتاپسرن فقط پسردیگشم کوچیکه ۱۶سالس عزیزان دیگه ازهرنوع کمکی دریغ نکردم اما اون توظاهرخوب بود توباطن نه وهروز میرفتم پیشش چون توقع داشت اگه یروز نمیرفتم به شوهرم میگفت من یه مشکلی واسم پیش اومد رفتم مسافرت خونه پدریم ودرنبودم باشوهرم دعواکرده بود که چرازنت رفته وتنهات گذاشته واین دعواهاش عادی بود چون هرچندوقت یبار یهو جبه میگرفت همشم میریخت رومن منم هیچ بی احترامی نمیکردم توقع داشت تیپ پسرشو عوض کنم زوری هرچی اون میگه بپوشیم وخدایی خیلی دستمون خالی بود چون هیچ کمکی ازکسی نخواستیم خودمون وام ازدواجامونو برداشتیم وزندگیمونو ساختیم والان مادرش بادعواهاش ارامشو ازم گرفته بازم راضی نیستم قهرباشن باهم الان بلاکم کرده ودوماهه قهرن من چیکارکنم خسته شدم شرمنده طولانی شد

چ تنهایی وقته مامانش تو همون خونس🤕

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهترین کار دوری و دوستیه!!!  یه موقع آدم هدفش راضی کردن مادرشوهره ولی بعد چند سال که به خودش میاد می بینه ضعف اعصاب شده و مدام به شوهر و بچه اش می پره!!  و همون مادرشوهری که مدام در پی راضی کردنش به این حال و روز افتادی تازه انگ روانی بودن بهت می زنه!!!!!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
2738

مشکل از شوهرته که خفت تو رو میبینه و باز میخواد پسر خوبه باشه و دم نمیزنه

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
بهترین کار دوری و دوستیه!!!  یه موقع آدم هدفش راضی کردن مادرشوهره ولی بعد چند سال که به خودش می ...

اکثر کسانی که این مسیر طی کردن به اینجا رسیدن

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     
2706