2737
2739
عنوان

كاش من جاي شماها بودم ! جاي تك تكتون

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 36 پست
سلام عزیزم حتما یه سری توانایی و علایق هم داری به اونا فک کن،خودت بهتر میدونی چه توانایی داری 

♥️🌹

ميدونيد عاشق چي ني ني سايت هستم ؟ اينكه بي دليل و بي دريغ بدون اينكه همديگه رو بشناسيم بهم كمك مي كنيم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میتونی بری کلاس های صابون سازی و لوازم ارایش گیاهی... توی خونه درست میکنی و میفروشی به عطاریا... شایدم کارتو رونق دادی و تونستی با بسته هاش شگیل، صابون های متنوع درست کنی و به لوازم ارایشی ها بفروشی

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2728
مثلا؟😄

مثلا رستوران ها ظرف شوی میخوان یا سالن کار میخوان ارایشگاه ها سالن کار میخوان فروشندگی نمیدونم بتونی بکنی یا نه 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

شما که میخواستی ازمون ارشد بدی

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

شیرینی  پزی خوبه بنظرم.علاقه نداری؟ کیک تولدی چیزی درست کنی.توی اینستا پیج بزنی کسی هم ادمین بشه و سفارشا رو بهت بگه

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2738

چشمت مشکل حادی نیست نمره چشمای بالاتر از این همش مطالعه دارن. فقط خواستم بهت بگم چشمت رو اصلا جزء مشکلاتت حساب نکن. دیدت با عینک ده دهم بشه برای استخدام ایرادی نمی گیرن. در مورد گوش اطلاعاتی ندارم

اگه کارهای هنری دوس داری برو دنبالش مثلا همین هفت سین عید درست کردنش کلی لذت داره دوستم درست کرد واسه فروش.یا نقاشی روی سفال و سیاه قلم و اینجور چیزا فک میکنم با عینک میتونی کار کنی بعضی طرح های هنری ریزه کاری نداره

پوستم پر جای جوش مانده هر کاری میکنم خوب نمیشود هر چی پس انداز داشتم با کارهای الکی هنه را خرج کردم خوب نشد لیزر ساب پانج 

یعنی اعتماد بنفس واقعا ندارم 

کار هم مزخرفه و خانواده امم بیخیالن کلا 

میگن هر کی باید خودش زرنگ باشد در حالی که زرنگی به ما یاد ندادن 

2706