2737
2739

شکل اش میشه بد مزه میشه اخرش جوپرک میریزم له و میشه مثل خمیر میشه اخرشم میریزم سطل اشغال 😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

با جو درسته بپز

شب قبلش خیس کن

یدونه پیاز تفت بده مرغشو بریز تفت بده با نمک فلفل زردچوبه ربشم سرخ کن بعد جو بریز بذاز بپزه

هویجو نگینی ریز خوردکن بریز دوست داشتی یه سیب زمینی کوچولو رنده کن لعاب میده

اینا ک خوب پخت درنهایت جعفری رو ریز خورد کن بریز بذار بپزه یه کم رشته سوپ بریز عصاره ی مرغ بزن خیلی خوشمزه میشه

من سوپ کرونایی خودمو میگم ک دوران کرونا درست میکردم و عاشقش بودم.......مرغ میذاشتم تو یه قابلمه جداگونه با پیاز درسته و کمی زرد چوبه ک بوی زخمش بره تا یه ربع بعد دوباره ابشو عوض میکنم  و چهل دیقه بپزه...بعد تو یه قابلمه دیگه سه تا پیاز و سه چهار تا حبه سیر تفت میدادم با روغن زیتون یا کنجد ...بعد ساقه کرفس تازه رو تفت میدادم بعد هویج بعد مرغ رو ریش ریش میکنم با اب مرغ ک مونده قاطیش میکنم عدس رو ک از قبل خیس کردم تفت میدم نصف قاشق برای رنگش خیلی کم رب میزنم با فلفل سیاه  بعد در اخر ک یک ساعت خوب جا افتاد سیب زمینی میریزم و سبزی سوپ ک جعفریش زیاده و اخر با لیمو سنگی سرو میکنم من همسرم عاشق این سوپه چون طعمش عالی میشه 

والا من درست میکنم خوب میشه ..همه چیو باید ب اندازه بریزی ..مثلا رشته یا جو رو بیش از حد بریزی سفت میشه ..کمم بریزی شل میشه ..یه بار طرز تهیه سوپ برا دو نفر رو از گوگل بگیر مقدار موادش رو همون اندازه ک گفته بریز ببین خوب میشه ..من چشمی میریزم پیمانه ای نیس وگرنه بهت میگفتم چقد مواد بریز ..من هروقت مهمون دارم همه میچسبن ب سوپ فقط 😂😂

اها یه ترفند بهت بگم ..از این سوپ حاضریا هست ک تو فروشگاهاس با طعمهای مختلف .یکی از اونا بخر ..وقتی سوپت پخت ده دقیقه قبل از خاموش کردنش با اب سرد قاطی کن بریب تو سوپت خیلی خوشمزه میشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2706