2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با دستور مستر تابه درست کن

خوب میشه من درست کردم(کلیپه)

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2728

پیاز رو نگینی کن بعد سرخ کن زردچوبه و نمک بزن یه تکه فلفل دلمه و نصف هویج همراه مرغ و اب جوش بزار بپزه اخر سر هم رب بزن بی نهایت خوشنزه میشه زعفرونم خواستی بزن 

آموزش مجازی دستبند دوستی فروش هم دارم.
2738

مرغتو با نمک و فلفل دلمه و زرد چوبه با یکم اب بپز بعد سس درست کن پیاز داغ سرخ کن یکم رب ابلیمو و زعفرون بزن یکمم اب مرغ بریز غلیظ که شد مرغاتو توش بغلتون عالی میشه 

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

عزیزم اول بزار یکم مرغت تواب بپزه بعد ابشو بریز دوباره توش اب کن و پیازوفلفل دلمهو ادویه جات بهش بزن بزار بپزه بعد سرخشون کن و سس درست کن با اب مرغ درست کنی خوشمزه میشه بعدم مرغا رو بزار تو سس یکم قل بزنه

2706