2733
2739

وقتی به بدیاش فکر کنی؛ تردید از بین میره

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هنوز طلاق نگرفتم، اما دو‌سه ماهه خونه امو جدا کردم و الانم دنبال کارای مهریه ام هستم، 

به این باور رسیدم که به دنیا نیومدم بخاطر بودن کنار مردی که اصلا منو نمیفهمه زجر بکشم، 

جدا شدم تا سالهای باقی مونده زندگیم رو در آرامش بگذرونم

2731
2738
چند وقت باهاش بودی؟ بعد جدایی خیلی درد روحی کشیدی و چه مدت طول کشید تا عادت کردی؟

۵ماه؛ بالاخره ناراحتی و سختی خودشو داره؛ خودمو مشغول کردم کلاس میرفتم سرکارمیرفتم تا ازدواج کردن 

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
برخورد خانوادت چی بود؟ اگر اشکالی نداره بگو سرچی جدا شدی؟

کاملا حمایتم میکنن، 

همسر من در ظاهر مرد خوبیه، اما واقعا بود و نبودش برام فرقی نداشت دیگه، متاسفانه قرص بی دو مصرف میکنه سالهاست و کلا گوشه گیر و افسرده است و به من و پسرم توجه نمیکنه و همش سرش تو بازی گوشی هست ، واقعا با مبل توی خونه فرقی نداشت برامون

یعنی چون مریض بود رهاش کردی؟ این بی معرفتی نیست؟

نه عزیزم، شش هفت سال، تلاش کردم و براش سنگ تموم گذاشتم و تو اوج نگهش داشتم، ولی لیاقت نداشت و این اواخر به خاطر اعتیادش کلا ما رو داشت نابود میکرد، شخصیتش هم خونسرد و بی تفاوته، دیگه داشت با کارای عجیبش آبروم رو میبرد

الان طی این دو‌سه ماهه اصلا نیومده پسرش رو ببینه!!!! 

کلا بی عاطفه است، نبودنش خیلی بهتره

نه عزیزم، شش هفت سال، تلاش کردم و براش سنگ تموم گذاشتم و تو اوج نگهش داشتم، ولی لیاقت نداشت و این او ...

امیدوارم مشکلات بعد طلاق برات آسون باشه عزیزم.چون شنیدم خیلی سخته و خودمم خیلی میترسم

امیدوارم مشکلات بعد طلاق برات آسون باشه عزیزم.چون شنیدم خیلی سخته و خودمم خیلی میترسم

انشالله بعدش یه همسر خوب نصیبت بشه

2706