2737
2739
عنوان

کمک😐😢

195 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها من چند روز پیش یه کاره میشه گفت احمقانه انجام دادم و طی یه حرکت انتحاری ژل بهداشتیو برداشتم و برای اینکه مکان مورد نظر رو استریل کنم مالیدم روی آلت تناسلیم خیلی سوخت و خیلی درد گرفت و خیلی خیلی وحشتناک بود چیکار کنم به نظرتون😢

یه صلوات بفرست برای رسیدن به حاجت خودم و خودت☺️❤️🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آلت تناسلی مگه مال آقا نبود؟🤔

هربار این بحث میشه😀

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
اره ژل بهداشتی دستو زدم

اول کامل بشور با شامپو بچه یا ژل مخصوص بانوان.عسل بمال به اونجات توشم بریز اگه متاهلی

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
اول کامل بشور با شامپو بچه یا ژل مخصوص بانوان.عسل بمال به اونجات توشم بریز اگه متاهلی

ژل مخصوص بانوان چیه دقیقا؟

ژل مخصوص بانوان چیه دقیقا؟

ژل بهداشتی بانوان داروخانه ها دارن واسه اینه که عفونت نگیری بو خوبم میده من چند ساله استفاده میکنم مارک فیروز

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
ژل بهداشتی بانوان داروخانه ها دارن واسه اینه که عفونت نگیری بو خوبم میده من چند ساله استفاده میکنم م ...

چجوری استفادش میکنن؟

2706