2737
2734

بچه اولم ۲ سالشه دومی ۳ ماهه شوهرم بچه هامو نبرد ب مامانم و من گف حمالیشون بکنید بعدا تو اولین جلسه میگیرمشون 

۱۵ روز ازش خبری نیست 

فقط منطقی نظر بدین احساسی نگین 

بنظرتون بچه هامو بفرستم خونشون خودش و ننش نگه دارن؟ یا انقد منو بچه هامو نبینه و نشون ندم تا بمیره 

چیکار کنم واقعا موندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت فهمیدی چی گفتی؟

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

طلاق گرفتی؟

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

اگه از نظر شرایط نگهداری و هزینه مشکلی نداری نه نفرست بچه ها وسیله انتقام ما نیستن ارامششونو بهم نزن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2738

بفرست براش یکم سختش بشه به خودش بیاد بچه ننه

اگر خودت اذیت نمیشی بادوریشون

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره                                                                                 اللهم عجل لولیک الفرج  مولاناصاحب الزمان(عج)❤️

بچت ک شیرخواره نگهدار پیش خودت 

میدونم سخته جداکنی بچهارو و انتخاب کنی ولی ببین شرایط نگهداریشونو اگ‌نداری بده بهش بعدا پس بگیر 

خیلی سخته تصمیم 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

كاري با بچه دو سالت ندارم 

ولي حداقل در مورد اين كه سه ماه ست ميتونستي فكر كني كه تو اين اوضاع نارضايتيت بچه دار نشي مجدد بهترره

در نهايت الانم بچت رو موظفي پيش خودت نگهداري!بفرستم بره يعني چي؟

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

اینجور آدمی از خداشه که کلا نبینه بچه هاشو چون احساسی نداره و از مسئولیتشون میترسه،از خداشه...

ولی اگه بفرستی باید دلت اونقدر بزرگ باشه ک نشینی گریه و غصه...اگه تحملشو نداری این کارو نکن

2706