2733
2734
عنوان

خیلی دلم شکسته

145 بازدید | 16 پست

۳۱سالمه و خواهرم ۲۶اون کوچیکتر ازمنه و عقدکرده خدا شاهده اصلا برام مهم نیس خواهرم زودتر ازدواج کرده ولی تو خونه تا بین منو اون بحثی پیش میاد از همین بحثایی که بین همه خونواده ها پیش میاد شروع می‌کنه به  طعنه زدن که من زودتر شوهر کردمو تو مجردی واقعا با این حرفاش دلم می‌شکنه بخدا اهل نفرین کردن نیستم چون هرچی باشه خواهرمه ولی نمی‌دونم چیکار کنم..اصلا نمی‌دونم با طرز فکر بقیه چیکار کنم همه فکر میکنن دختری که تا این سن ازدواج نکرده ببین چه ایرادی داره  واقعا خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ي دوستي داشتم دوسال بعده خواهر كوچيكش عقد  كرد زندگيش هزار بار بهتره شوهرش عالي تر

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

سلام . ایرادش اینه که از هر خانم متاهلی خوشبخت تر هستن ولی همه از حسودیشون متلک می پرونن 😎😏

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2738

دلم برا شوهر خواهرت میسوزه فقط همین

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

منم خواهرکوچیکم بعد عقدش مارو حساب نمیاورد میگفت تو خونه ای بیرون نمیری چیزی حالیت نیست.منم تغییر دادم روال زندگیمو اونم بعدها به خاطر کنایه های خونواده شوهر وحالا هم بچه اش میدوهه دنبال ما که هواشو داشته باشیم.

[QUOTE=186234989]منم خواهرکوچیکم بعد عقدش مارو حساب نمیاورد میگفت تو خونه ای بیرون نمیری چیزی حالیت نیست.منم تغییر دا ...[/QUOTببین کار  دنیا رو خواهر غصه نخور در همیشه رو یه پاشنه نمیچرخه 

اول خودت بگو ببینم طرز تفکرت اینه که خیلی عقب موندی با هزدواج نکردن؟

نمیدونم چرا دخترامون انقدر ضعیفن و ازدواج براشون شده یه ارزش؟!

راهروهای دادگاه رو ببینی نظرت عوض میشه یه توصیه خواهرانه بهت میکنم تا وقتی که مطمئن نشدی فقط بخاطر حرف ازدواج نکن ازدواج یه بخشی از زندگیه که الزامی نیست اما موفقیت امیزش یه نوع لطف بی دریغ خدادادی هست ولی امان از انتخاب اشتباه اگر خوب باشه عالیه اما اگر نباشه اتفاق خاصی توی زندگیت نیفتاده پس لطفا انقدر لنگ ازدواج نباشید بابا اینهمه کار توی دنیا هست برای انجام دادن چرا انقد دخترای اینجا ازدواجی و محتاج شدن؟؟؟

طرز فکر خودت غلطه که حرف اون باعث ناراحتیت شده وگرنه چنین حرف نسنجیده ای از یه خواهر نادون ارزش ناراحتی نداره

بعضی وقتا عمدا میبازی که فقط از بازی بیای بیرون
2706