2733
2739

من همسرم مغازه داره. تاحالا هم نرفتم سركارش. بايد اعتماد باشه اگه نباشه زندگي بدرد نميخوره. البته مدام گوشيش دستمه وقتي خونه ست با گوشي خودش ميرم نت گردي

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه همه رو با هم مقایسه کرد ما مکانیک داریم سال به سال زن به عنوان مشتری به چشم نمیبینه ولی خیانت کرده بعد دکتر سونوگراف مرد داریم،کوچکترین کاری که منجبر به خیانت بشه نکرده

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش

همسر من مغازه تاسیسات وموتور خونه دار اما بعضی خانومامیان ازش پیچ ومهره بخرن...ینی کارش جوریه که اصن مرتبط با خانوما نیس اما خببببب...

دوست دختر ممد تنها کسیکه به ممد میگه: محمد😐🤭
2738

فقط به چشاش اعتمادندارم به خودش دارم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

یچیزی تعریف کنم

ی دبیر داشتیم واسه ریاضی بشدت جذاب و خوشتیپ و پولدار

در حدی جذاب بود برای ما دخترا ک وارد سالن مدرسه میشد بوی ادکلنش میپیچید تا ته سالن و همه میفهمیدیم اومده، خیلی دخترا دوسش داشتن ، همسرشم معلم ریاضی بودو ی زن معمولی یعنی مرده سرتر بود خیلی، ولی تو بگو دریغ از ی نگاه ک ب دخترای اطرافش بندازه بشدت مرد چشم پاگی بود ، چقدم خوب درس میداد یادش بخیر

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
یچیزی تعریف کنم ی دبیر داشتیم واسه ریاضی بشدت جذاب و خوشتیپ و پولدار در حدی جذاب بود برای ما دخترا ...

اینجوری تو گفتی چنااااان عاشقش شدم چنااااااان عاشقش شدم😐

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
اینجوری تو گفتی چنااااان عاشقش شدم چنااااااان عاشقش شدم😐

خدایی مرد جذابی بود😂عاشق خوب کسی شدی و اینکه چون کلاس خصوصیم معلم بود و همیشه کلاساش شلوغ😂ماشینشم لکسوس بود فک کنم میدونم از همه مدلس بالاتر بود اون زمان

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

همسر من استاد دانشگاست، تازه استاد راهنمای چند تا دانشجو هم هست که مستقیما باهاشون در ارتباطه، تنها هم میان اتاق کار همسرم، ولی خب من به همسرم اطمینان کامل دارم هیچوقت فکر بد به ذهنم نمیرسه اصلااااا

خدایا شکرت...
خدایی مرد جذابی بود😂عاشق خوب کسی شدی و اینکه چون کلاس خصوصیم معلم بود و همیشه کلاساش شلوغ😂ماشینشم ...

من مردم براش😱😱😱

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2706