2737
2739
عنوان

شوهرم همش نگاه میکنه

4462 بازدید | 172 پست

الان با شوهرم رفتم مطب و اون تو ماشین همش ب این زن و اون زن نگاه میکرد تازه حتی سرشم‌میچرخوند و ب باسناشون نگاه میکرد دیگه خسته شدم دارم ازش دلسرد میشم بعد ولی تا یه مرد تو خیابون هست بهم میگه زود سرتو بیار پایین تا تورو نبینه بعدشم خودمم همیشه چادر سرمه  خیلی ب زنا و دخترا دقت میکنه اصلا قلبم میلرزه

بلا ب دور هفتا کوه اونور تر😱

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بزن یه جاش که راست نشه

حسرتش بیشتر شه😊

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

از من ب تو نصیحت من مرد هستم این حس بدبینی را بزار کنار حال ندارم توضیح بدم بعدن خاستی میگم😀

👀کاربرآقا هستم 😐مگه چیه؟😐😂هرکی گزارش بزنه خره😂 در ضمن مجرد در پی تجربه😊وقتی نگاهت جنسیتی شد باهات حرفی ندارم😐😊تاپیکام درسته بی محتواس ولی خوبه خودم دوس دارم😂قفل کردم لایک کن گمم نکنی 😊شرکت کن در حد نیم نگاه😢😂خداوکیلی وقتی میخای جواب بدی دیگه لایک نکن جواب بدی همون لایک میشه خو😐😂
2706