2733
2734
عنوان

توروقران بیاین

181 بازدید | 17 پست

من کلاس هفتم و خط مامانمو سیو نداشتم چون تازه گرفته

یکی خط مامانمو هک می کنه میاد تو شاد بعد به معلممو همکلاسی امو حتی به من0.0میزاره که شاد هنگ کنه حتی اسمشم یه چی دیگه گذاش بعد معلم تو کلاس گفت آره یکی هس همچین پیام میده منم گفتم آره همکلاسیامم گفتن آره حالا رفتم سر گوشی مامانم ببینم شاد مامانمم پیام اومد یا نه دیدم همه پیام هارو مامانم به بقیه داده رفتم دیدم یه گوشی اینو هک کرده اسم عوض کرد پروفایل حذف کرد و به همه پیام داد بعد از معلمم معذرت خواهی میکنم التماس میکنم میگه پسرم شکایت میکنم زندانی داره  و ...

توروقران بگین چی میشه دست و پامو داره نیلرزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی خودتون انجام نداده باشین مشخص میشه دیگه 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2731
2738
من هکر هارو حذف کردم واسه اینکه به بقیه پیام نده اما اسکرین دارم مدیران میگه ممکنه فوتوشاپ باشه

مگه چی می فرستاد؟؟

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2706