2737
2734
عنوان

دوران عقد زیاد خونه مادرشوهر میرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 103 پست
من شبا خونشون نمیموندم ولی شیطنت داشتم اونم خیلی زیاد 

من شبام میمونم اونم شبا میمونه😂سه روز پیش پدرشوهرم اومد ی کلید داد بهم گفت یهو میای نیستیم خونه همراهت باسه، پشت در نمونی🤣

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

دوران عقد من یک سال و نیم بود و کلا پنج شب شاید موندم خونشون 

هفته ای یکی دوساعت میرفتم فقط 

همسرمم شیفتاش طوری بود که سه روز بود 4 روز آف بود 

منم همینطور شیفت بودم اکثرا و فقط باهم میرفتیم بیرون زیاد 

مسافرت خیلی میرفتیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین سعی کن هفته ای یبار شب باهم باشید...در غیر اینصورت درطول هفته ناهار و شام دعوتش کن بیاد پیشت بعدشم برگرده خونشون.... خودت هفته ای یبار برو اونجا... خلاصه بقول دوستان نذار روشون تو روت باز بشه....

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2728
به حرف مادرت گوش کن اگه میخوای کنارش باشی برید بیرون

مادر شوهر هرچقدرم دختر پیغمبر باشه خوب و عالی و محترم بازم مادر شوهره 

بازم نباید تحت هیچ شرایطی از لحظات خصوصیت با خبر شه چون وجهه خوبی نداره اصلا 

شما وقتی  شب میمونی خونه مادر شوهرت مسلما پیش مادرش نمیخوابی که پیش پسرش میخوابی تو اتاق خوابتونم حلوا خیرات نمیکنن شک نکن از ریز درشت اعضای خانواده میدونن تو اتاقتون چه خبر 

من 1 ماه  عقد بودم 1 بار 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740

خانوما یسوال

بنظرتون توی دوران نامزدی 

منظورم عقد نیستاااااا 

منظورم وقتیه که فقط صیغه خونده شده بین دختر و پسر 

توی نامزدی 

نمیشه باهم بیرون برن؟!!!

عآشِــــــــقِتَم قَدِ تَمومِ دُنیـــــــآ💜💋😍👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨💋😍💜
مادر شوهر هرچقدرم دختر پیغمبر باشه خوب و عالی و محترم بازم مادر شوهره  بازم نباید تحت هیچ شرای ...

ن بعضیها اونجوری نیستن مثل مادر شوهر من

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
دقیقا مث خانواده شوهرمن هرچی صمیمی تروخودمونی تر دوس داشتنی تر  الان جاری بزرگم اینطوریه اینقد ...

جاری بزرگه من اینجوریه اهل قربون صدقه رفتن نیس ولی خیلی باهاشون خوبه پدرشوهرم میگه اینو بیشتر از بچه هام دوسدارم 

دوسدارن باهاشون راحت باشی تو مهمونیاشون باشی هرچی میگه ب حرفش گوش میدن چون خیلی احترام میذاره 

2706