2733
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 136 پست
حوصله داری نامزد باشی زود برو سر خونه زندگیت میبینی ک اوضاع روز به روز بدتر میشه چیزا  کرونا ن ...

الان نه ماهه عقدیم بهتر نشده که هیچ بدترم شده هم خودم هم نامزدم دوس داریم زودتر تموم شه ولی نامزدم میگه دوس ندارم بدون عروسی ببرمت سختم باشه بخاطرت صبر میکنم یه چیزی بگیریم ولی واقعا ادم نمیدونه قراره چی بشه اصلا شاید اوضاع بدترم بشه

عزیزم دفعه بعدی اروم و محترمانه بگو بله اصلا تو این مریضی صلاح نیست ماهم صبر میکنیم ایشالا وقتی شرایط بهتر شد عروسی میگیریم چون بدون عروسی هم ک نمیشه🤗

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسی چیزه چرتیه

فک کن خودتو زیبا کنی و همه چیز آماده کنی یسریا بیان ببینن و برن😐😑اصلا تو کتم نمیره عروسی ینی چی آخه حس میکنم عینه خیمه شب بازه

یجوریه

#ستاد مقابله با کرونا🤣🤣🤣🤣

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞
2731

اخه بگیری ام کسی جرات نمیکنه بیاد .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اخه میترسم یه سالم صبر کنم تموم نشه هیچ بدترم شه الان نه ماهه عقدم

ببین منطقی هم فک کنی حالا حالا ها گرفتاریم

حالا خودت دلتو قاضی کن

ببین چی خوشحالت میکنه

من نامزدی طولانی رو دوست ندارم 

والا ما خودمون داخل بیمارستانیم میدونم کرونا چ کار میکنه و با ی عروسی چ طور آمار میره بالا

دیگه تصمیم گرفتیم کرونا ک رفت عروسی بگیریم با خیال راحت و بدون ترس 

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
2738
دقیقاااا عروسی دختر عموی من 20فروردین بود کسی نرفت سلامتیمون مهم تره قطعا

اره ما هم خیلی دعوت شدیم از همون پارسال تا الان ولی نرفتیم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706