2733
2734

حدود ۲ هفته قبل پریودی تا پریود شدنم مغزم از فکر زیاد منفجر میشه

استرس میگیرم بیحالم و بی انگیزه

وقتی پریود میشم همش درست میشه

قرصی یا کاری بلد نیستید اون دو هفته از لحاظ روحی بهتر بشم؟

اخه فک کنید ۲ هفته هر ۴۰ روز(تنبلی دارم دیر ب دیر پریود میشم) خیلی وقت زیادی نیست؟

زندگیم اینطوری هدر میره

آدمایی که از چشم میوفتن از اول هم آدمای اشتباهی بودن فقط ما دیر میفهمیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوریم ، به محض اینکه پریود میشم یا گهگاهی پریودم تموم که میشه از لحاظ روحی عالی میشم ، این قبلش رو مخمه گاهی اوقات عصبی میشم گاهی اوقات از همه متنفر میشم ، پوچی و ناامیدی و افسردگی 😢

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731

منم دقیقا اینجوریم روز اول پریودم بااینکه دلدرد شدید دارم رو ابرام انقدر اعصابم راحت میشه،الانم یه هفته مونده به پریودم ولی برعکس دفعات قبل خداروشکر خوبم اگه راهی گفتن لطفا منم منشن کن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
PMsداری عزیزم  سندروم پیش از قائدگی

میدونم فقط میخوام عوارضش کم شه رو درسا و زندگیم اثر میزاره

2738
هر ده روز پریودم، اونم به مدت ۱۲ روز، زندگیم فقط کنم به خاک رفته😐

عی بابا

من هر ماه دعا دعا میکنم پریود شم حال روحیم خوب شه

خیلی از خانوما دارن و نمیدونن علتش از اینه 

سرچ کنی متوجه میشی چقدر بده وزندگیتو تحت تاثیر میذاره 

حالت های روحی خیلی بدی ادم پیدا می کنه 

و دعوا می کنی با همه و گیر میدی حساس وزودرنج میشی و...

ولی به محض پریود شدن خوب میشی 

منم دارم ولی شدتش خیلی کمه خودمو سرگرم میکنم بیرون میرم تا یکم از سرم بپره روزای اخر خیلی زود گریم میگیره با هر حرفی 

ولی اگه تو خیلی داری اذیت میشی برو دکتر برات قرص تجویز می کنه عزیزم خیلی حالت بهتر میشه اون مدت وکنترل شده تر رفتار می‌کنی

من ک برعکسم  پریود بشم کلافه میشم😐

ن من دو روز اول پریود حالم بده ولی بعدش عالی میشم تا ۲۰ روز بعد پریود و باز حالم خراب میشه تا پریود شدنم

ن من دو روز اول پریود حالم بده ولی بعدش عالی میشم تا ۲۰ روز بعد پریود و باز حالم خراب میشه تا پریود ...

منم تا پریود میشم انگار راحتتتتتت میشم، ده روز پاکیم به وحشی گری میگذره

❤ 🇵🇸❤ ، منتظر آقا
هر ده روز پریودم، اونم به مدت ۱۲ روز، زندگیم فقط کنم به خاک رفته😐

پلی کیستییک هستی منم ماهی سه بار پریود میشدم برو سونو بده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706